mužůmŽena nemusí pronést jedinou větu a muži mají ihned jasno. Věřte nebo ne, ale opravdu tomu tak je. Možná se vám již stalo, že jste někde v baru nevyslovila jedinou hlásku a vašemu středobodu zájmu bylo okamžitě jasné, kam směřují vaše myšlenky. Muži to zkrátka umí. Pro ně je to výhoda, pro ženy tak trochu smůla. A jak to tedy funguje? Řeč vašeho těla říká mužům mnohé. Bez jediného slovíčka je jasné, zda vámi cloumá touha, zájem, chuť či odpor. Vnímání znaků ženského těla je umění, které neumí každý muž. Ale kdo ho ovládá, je o pořádný krok napřed.

1. Zájem

Milé dámy, nemusíte vědomě udělat vůbec nic a muž postávající na baru či ležící vedle vás v posteli ihned rozezná, zda je váš zájem pravý a nebo zda ho jen předstíráte. Nezkoušejte si na nic hrát, stejně by to poznal. Předstírat kdesi cosi je zbytečně, protože vaše zorničky říkají vše. Muž ve vašich očích dokáže číst jako v otevřené knize. Když jste vzrušené, máte radost nebo se ve vašem těle rozlévají příjemné pocity, vaše zorničky se rozšíří. Naopak jste-li smutné nebo vás něco obtěžuje, scvrknou se. Možná právě proto si muži tolik zakládají na tom, aby svým milenkám bezprostředně viděli do očí.

2. Touha

Věděly jste, že určitá část vašeho těla funguje jako indikátor zájmu? Pak věřte, že za tím stoj vaše pánev. Je to hlavní místo, ve kterém se odráží touha, vášeň a náklonnost. Jakmile k muži – byť nechtěně – svou pánev přiblížíte, dáváte mu tak vstupenku přímo do vašeho nitra. Navíc držíte-li si ho blízko u těla, celým svým srdcem tak říkáte: „Miluji tě“

3. Zamilovanost

Slyšely jste někdy o zrcadlení pohybů? Pokud ne, přidejte si toto slovní spojení do svého slovníčku. Sexuologové zastávají názor, že je-li člověk zamilovaný, automaticky kopíruje pohyby toho druhého. Nikde není psáno, že když jste zamilované, musíte hned zvednou ruku, zvedne-li ji i vás objekt zájmu. Obecně to funguje tak, že po určité chvíli zkrátka zopakujete pohyb, který váš milovaný udělal.

4. Nervozita

I když si myslíte, že dokážete svou nervozitu maskovat – není to tak. Vnímavějším mužům to zkrátka neunikne. A jak to na váz poznají? Přestanete dýchat a začnete nedokončovat věty. Chcete jednu užitečnou radu? Budete-li v přítomnosti muže, dávejte si na dýchání obzvlášť pozor. Prozrazuje totiž mnohé.

5. Vzrušení

Myslíte si, že muži nepoznají, jestli myslíte na horečné nakupování nebo na žhavý sex? Pak se, milé dámy, pěkně pletete. Na tyto signály muži slyší mnohem víc, než na všechny ostatní. Bodejť by ne, vždyť muži sex milují! Je pravda, že k tomuto zjištění pouhý pohled nestačí. Jakmile žena není sexuální vzrušená, její poštěváček je obvykle překryt drobným kožním záhybem. Ale jakmile se vzruší, poštěváček se začne tlačit ven. A mužům stačí jediný dotek, aby to na vás poznali…

Obrázek: mirror.co.uk