10 věcí které svým tělemŽeny svým tělem umí prozradit mnohé. A kolikrát samy ani neví, že vůbec nějaké signály vysílají. Jenže muži si všímají. Samozřejmě ne všichni – některými kdybyste skákali po hlavě nebo před nimi stály nahé nikdy nedojde, co je vaším cílem. Ovšem jsou mezi nimi i tací, kteří toto umění dokonale ovládají. Takovým pak stačí jeden pohled či dotyk a ve všem mají jasno. V předchozím článku jsme si představili prvních pět signálů, které my ženy svými těly k mužům vysíláme. Ať chceme nebo ne. Dnešní článek přináší druhou pětici věcí, kterých si muži všímají, aniž by o tom ženy měly ponětí. A jaké signály nám do oné desítky chybí?

6. Výzva

Tohoto signálu si všimne jak váš dlouholetý manžel, tak i muž, kterého vidíte poprvé. Co mají tihle dva muži společného? Jakmile se vám v hlavince zrodí nějaký sexy nápad, vaše prsty a ústa to okamžitě prozradí. Jakto? Konečky prstů se – ač nevědomky – začnete dotýkat svých úst. Když k tomu ještě přidáte upřený pohled, není se čemu divit že si to druhá strana vyloží jako výzvu.

7. Typ milování

Milé dámy – nebuďte naivní! Ani tyto myšlenky před muži zkrátka neutajíte. Pokud si myslíte, že muž nepozná, jakým stylem to dneska chcete, bohužel se zase pletete. Může za to vzdálenost mezi vašimi těly. Jakmile se k němu blíže přitisknete, dáváte mu tak najevo, že na to máte chuť a chcete to tvrdě. Zatímco budete-li si držet odstup, muž okamžitě pozná, že potřebujete čas a dostatek něhy.

8. Když je orgasmus na spadnutí…

Ani tady my ženy nemáme šanci. Při sexuálním napětí doprovázeném  o stimulaci se zvýší svalové napětí. Speciálně dolní a horní to mají na svědomí. Ženský orgasmus je zkrátka nepřehlédnutelný…

9. Předstírání

Někdo říká, že poznat, zda žena orgasmus předstírá či ne, je nemožné. Na rozdíl od mužů to u nás zkrátka není tak viditelné. Existuje ale vyjímka potvrzující pravidlo. Sexuologové si jsou téměř jisti, že jakmile bude mít muž zájem poznat tělo své dlouhodobější partnerky, s jistotou pozná, zda v tomto směru lže nebo ne. Jakto? Poděkujte za to stahům vaginálního vchodu.

10. Oddanost

Usínáte po milování otočené k vašemu milému na bok a u toho ho objímáte? Pak je právě toto gesto odborníky na neverbální komunikaci znakem oddanosti.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net