13. komnata milenekCo si budeme nalhávat – drtivá většina z nás má smutnou zkušenost s nevěrou. Nezáleží na tom, jestli jste se ocitla v roli podváděné, nebo jste se nechala „strhnout“ a naopak jste byla tou, která podvedla. V dnešní „moderní“ době, kdy jsou čím dál tím populárnější polyamorní vztahy, si málokterá z nás může sáhnout hluboko do svědomí a říci „jsem věrná až za hrob“. Knížka, která nese jméno „13. komnata milenek“ je určená především pro ty podvádějící. Možná, že si po jejím přečtení sáhnou do svědomí a přestanou svým partnerům či partnerkám působit muka nebo rozvracet rodiny.

O čem kniha pojednává?

Velice oblíbená knížka, která se dokonce může chlubit označením bestseller, nabízí až niterné detaily podvádějícího i podváděné. Subjektivní povídání o nevěře a zkušenostmi s ní. Nechvalně známý milostný trojúhelník je v této knize povýšen jako něco naprosto neskutečného. 13. komnata milenek neboli zakázaná místnost, do které by rozhodně neměl nikdo chodit, jinak bude potrestán, obsahuje i popis odtrženého muže od rodiny s malým dítětem. Jakou máte představu o člověku, který dokáže své rodině – svým nejbližším – ublížit tím způsobem, že opustí malou dceru?

Nevěra? Nic neobvyklého

Upřímně – která z nás někdy nepřemýšlela o nevěře? Věřte nebo ne, ale i jeden jediný úsměv od pohledného muže dokáže i tu nejvěrnější ženu přivést na necudné myšlenky. Stačí málo a vaše hodnoty se od základu zpřehází.

Populární kniha od Sofie Králové a Tomáše Kristla

Kniha 13. komnata milenek nese podtitul „Nevěra v přímém přenosu, aneb když láska bolí“ a o mnohém leccos vypovídá. Právě takto se budete při jejím čtení cítit – jako byste sami přes rameno hleděli lidem, kteří jsou láskou i nevěrou dohnáni až k neuvěřitelným životním koncům.

Fotografie publikována se svolením David Castillio Dominici Photography/FreeDigitalPhotos.net