Udělejte si život šťastnějšíDrobnosti, které vám vykouzlí úsměv na tváři, na vás čekají prakticky na každém kroku. Bohužel ne každý si těchto maličkostí dokáže všimnout potažmo je vyhledat, aby si zpříjemnil svůj život a mohl se tak radost i z toho mála, co mu přijde do cesty. Je samozřejmé, že každý den nemůže být růžový a často vás potkají situace, které se nevyvíjí podle toho, jak byste si přáli. Proč si tedy život krapánek nezpříjemnit, když je tu ta možnost? V dnešním článku vám poradíme šikovné drobnosti, díky kterým se budete cítit šťastnější, veselejší a plní energie na celý den. Jdete s námi do toho?

Na každém dni se najdou drobnosti, které jej dělají krásnějším!

Snažte se na každém dni najít alespoň jednu pozitivní věc. I když se probudíte do deštivého rána, před nosem vám ujede autobus, v práci vás nemilosrdně spraží váš nadřízený a k tomu všemu na sobě pocítíte, že vás pravděpodobně přepadl nějaký bacil, i přesto pečlivě hledejte, proč důvod, proč tento den udělat lepším. Drobnosti představují nekonečnou studnici možností, stačí si jen vybrat!

Bílá barva musí pryč!

O pozitivních účincích barev na lidské myšlení vás jistě nemusíme dlouze přesvědčovat. Z tohoto důvodu vyžeňte bílou nejen z vašeho šatníku, ale i bydlení, neboť barva je odstín univerzální, který vás žádným způsobem neovlivňuje – ani dobře, ani špatně. Snažte se obklopit sami sebe barvičkami, které jsou veselé, pestré a hravé. Uvidíte, že se díky jejich přítomnosti hned budete cítit lépe!

Blázni mají zelenou!

A teď ruku na srdcedokázali byste každý den zahodit vážnou masku a udělat něco totálně ulítlého? Žalostně málo lidí si umí udělat srandu sami ze sebe, stejně jako nedokážou provést něco, co by od nich jejich okolí nečekalo. A to je škoda. Najdete-li si každý den malou chviličku na bláznivé drobnosti, váš život bude rázem veselejší. Do jaké šílenosti se pustíte záleží jen na vás! 

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic FreeDigitalPhotos.net