Bydlet maximálně spokojeně a efektivně v současné době nemusí být velkým problémem. Díky moderním technologiím, postupům a koncovým prvkům si může téměř každý splnit svou představu. Důležité je mít rozhled a přesně vědět, čeho potřebujete dosáhnout. V dnešním článku se zaměříme na plastové jímky. Podíváme se, jaké nabízí výhody a proč se tedy vyplatí o nich minimálně popřemýšlet.

Plastové jímky mohou být součástí každé podoby bydlení. Setkáváme se s nimi čím dál častěji nejen na vesnicích, ale i ve městech. A proč jsou tak rozšířené? Zřejmě díky tomu, že s sebou přináší spoustu výhod, na které se vyplatí vsadit.

1. Vysoká variabilita

V prvé řadě je vhodné zmínit vysokou variabilitu plastových jímek. Ty se mohou lišit jak svými rozměry, tak i tvarovými vlastnostmi. Bez nadsázky se dá říci, že se hravě přizpůsobí nárokům a požadavkům, které pro konkrétní účely požadujete.

Plastové jímky lze rozdělit do dvou základních skupin. Tu první představují samonosné plastové jímky. Jejich výhodou je jednoduchá montáž. Bude prakticky stačit připravená díra, která však musí mít betonový základ. Do druhé skupiny spadají nesamonosné plastové jímky. Budete-li uvažovat o této alternativě, je nutné počítat s vybetonováním jak základů, tak i bočních stěn. Nesamonosné plastové jímky je možné bez jakýchkoliv problémů využívat například i pod pojezdovými plochami.

2. Všestranné využití

Plastové jímky nabízí všestranné využití. Ve většině případů budou plnit funkci odpadní jímky nebo budou vystupovat jako zásobárna užitkové vody. Ať již budou využity k jakémukoliv účelu, vždy je možné počítat i s příslušenstvím. Jedná se zejména o potrubí.

3. Dlouholetá životnost

Plastové materiály splňují požadavky na vysokou odolnost a tím pádem dlouhou životnost. Ani u jímek tomu není jinak. Dáte-li přednost plastové jímce před jinými materiály, můžete očekávat dlouhou životnost.

Plastové jímky jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, ale i vůči agresivnímu působení některých kapalin, zejména odpadní povahy.

Spojení kvality a přijatelné pořizovací ceny

Sháníte-li optimální řešení pro vaše účely, mohou být tipem plastové jímky od společnosti Kellner. Jejich řešení se vyznačuje vysokou kvalitou a přijatelnou pořizovací cenou. Zároveň nepředstavují žádný kompromis, ale rovnou sázku na jistotu spokojenosti.

Plastové jímky mají v moderním bydlení své nezastupitelné místo. Vysoká variabilita, všestranné využití a dlouhá životnost – toto jsou hlavní důvody, které by vás k nim měly rozhodně nasměrovat!