Léto klepe na dveře a překrásných slunečných dní neustále přibývá. S tím souvisí i touha čím dál více oprášit letní oblečení. Potíž může nastat v okamžiku, když pojmeme podezření, že nám v šatní formující prádloskříni škodolibí skřítkové přešívají šaty a už se v nich necítíme tak skvěle, jako loni.

Zázračné pilulky neexistují, na diety už dávno nevěříte, takže zbývá jediné – tvarující prádlo, které dokáže šikovným způsobem ukrýt nějaký ten faldík navíc a dokonce vykouzlit bujarý dekolt. Nemáte-li dosavadní zkušenosti se spodním prádlem, které umí vyladit ženské křivky k dokonalosti, pak jsou tyto řádky určeny právě vám.

Tvarující prádlo a jeho funkce

Předně je potřeba si zdůraznit, že spodní prádlo, jež umí krýt nedostatky a naopak vyzdvihnout přednosti ženy, není určeno jen pro ženy velikostí XXL, ale i štíhlým ženám. Existují ženy, které mají štíhlou postavu, ale větší prsy či vypouklé bříško. Jak samotný název prozrazuje, jedná se o prádlo, které opticky upravuje ženskou postavu. Je tedy určeno všem ženám bez rozdílu, které by rády na některých místech opticky ubraly či přidaly.

  1. Formující šaty

Máme tady prvního šikovného pomocníka a tím jsou formující šaty, které vykouzlí krásnou siluetu. Díky příjemnému materiálu se i pohodlně nosí. Uvítáte nejen v době menstruace, kdy má každá žena „nafouklé bříško“, ale při každé společenské události, jež si vyžaduje dokonalost.

tvarující prádlo

  1. Zeštíhlující kalhotky

Máte o trošku větší zadeček? To vůbec nevadí. Podívejte se, jaké popularitě se těší Kim Kardashian a její pověstné pozadí. Ovšem vy nemusíte chodit na žádné nákladné chirurgické úpravy či vykonávat 1000 dřepů denně, abyste docílili pevného pozadí. S tímto krokem pomohou zeštíhlující kalhotky, které jej opticky nejen o něco zmenší, ale pozvednou a zpevní.

dámské zeštíhlující kalhotky

  1. Zmenšující podprsenka

Větší velikost prsou je snad jediným bonusem při nabrání nějakého toho kila navíc. Což vůbec není na škodu, protože bezešvá zmenšující podprsenka nejenže opticky prsa o něco zmenší, ještě vám vykouzlí nepřehlédnutelný dekolt.

zmenšující podprsenka

Další šikovní pomocníci

Prádlo, které dokáže tvarovat ženskou postavu, dnes existuje v nepřeberném množství. Mimo šatů, kalhotek či podprsenky to mohou být legíny, sukně, body, korzety a další. Určitě je z čeho vybírat.

Fotografie: sheego.cz