Období před Vánocemi je každoročně nabité emocemi. Všichni se už těšíme, až si po dobré večeři rozdáme dárečky. Nefalšovaná radost, jiskřičky v očích větší než světélka na vánočním stromečku a 3 tipy na vánoční dárkypocit, že máme konečně chvíli klidu. Najednou se všechen ten stres rozplyne a je nám hezky po těle i duši.

Mnohem větší radost však než z vlastních dárečků máme z toho, jak moc potěší dárky naše blízké. Vánoční dárky vybíráme nejen podle pohlaví, věku, cenové relace, ale především z upřímné radosti. Nezapomenutelné vánoční dárky jsou všechny ty, jež jsou darovány z lásky. Ať je to oblečení, kosmetika, různé doplňky, dekorace, zájezdy, nezapomenutelné zážitky, permanentky, relaxační pobyty či vtipné dárky.

Kosmetické balíčky

Kosmetikou ještě nikdo nikdy nepohrdl. Je to stará dobrá osvědčená klasika. Pokud vám nechybí vtip a fantazie, lze i tento sortiment pojmout netradičně. Kosmetiku totiž můžete věnovat nejen v originálním balení, košíčku, krásné krabici. Naskládat jí můžete rovnou do dekorativní police. Jedna osoba tak dostane poličku již s kosmetikou a koupelnovou dekorací.

Bačkory stále frčí

Dávno neplatí, že bačkory jsou nudný a otřepaný dárek. Plyšové, huňaté a hřejivé bačkory se hodí pro mladou i starší generaci. Jsou vrcholně roztomilé a pobyt na horské chatě, který přidáte k bačkorám si nelze bez nich představit. Kdo by čekal, že v papuči bude umístěn zájezd? Tomu se říká dva v jednom. Případně do papuče lze ukrýt finanční částku nebo jiné překvapení.

Letní dovolená

Pokud je možné strašit sněhulákem v létě, proč by se nemohla letní dovolená pojmout za vánoční dárek. Právě zima je ideálním obdobím, kdy vybrat s předstihem letní dovolenou, dle představ. Zájezdy se nabízejí v pestré nabídce za mnohem lepší ceny.

Obzvlášť, pokud plánujete svou milou v brzké době požádat o ruku. Najdete-li místečko, kde se i během zimy dá ohřát, dejte přednost last minute zájezdům. Vydržíte-li však čekat do léta zkusit můžete jedinečný Rhodos, který je dle Pindara a jiných antických spisovatelů nerozlučně spojen s bájí o Diovi a Héliovi. O romantiku a dobrodružství máte v tomto případě postaráno.

Obrázek: pixabay.com