4 signály jak poznat, že mu jde jen o sexPrahnete po opětované lásce a nevíte, jak poznat, zda vaší nové známosti jde jen o sex nebo o to, abyste se více sblížili? Zkuste sundat růžové brýle a začít více sledovat signály, které vám posílá. Jednak není vůbec špatné naučit se komunikovat na rovinu a vyložit karty na stůl, ale ne každý k vám bude stejně upřímný. Jak tedy poznat, že mu jde pouze o sex? Přinášíme vám pár jasných znamení, které vám mohou pomoci podívat se pravdě do očí.

V noci jede domů

Trávíte spolu příjemné okamžiky – sledujete film, milujete se, vtipkujete. Ale pak přijde večer a váš milý spěchá domů, místo aby se těšil na to, jak mu budete usínat v náručí a společně se ráno probouzet do nového dne. Ovšem stejně tak divné je, pokud si vás pokaždé z příjemně stráveného večera odveze k sobě domů. Proč to dělá, nemusíme nejspíš rozebírat. Pravděpodobně mu o něco jde.

Často mluví o sexu

Jestliže vám tato nová známost píše často SMS, kde převažuje pouze jedno téma – sex, a každý rozhovor stočí na postel, měla byste zpozornět. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, pokud se o vás zajímá i v jiném směru. Stejně tak opatrná buďte, pokud vám píše či volá jen večer, až když leží v posteli. Je pravdou, že mnoho lidí je během dne příliš zaměstnaných, ale pokud mu na vás skutečně záleží, udělá si minutku i během dne. Je to známka, že více než po vás, jako člověku, touží po vašem těle.

Chválí vás pouze za to, jak úžasně vypadáte

Co si budeme povídat, každá žena má ráda, když se partnerovi líbí. A taková pochvala umí vskutku zahřát a zvednout sebevědomí. Pozor si však dejte, pokud jeho chvála bude pouze na vaši tělesnou stránku. Zkuste popřemýšlet, zda vás pochválil i za to, že jste výjimečný člověk, máte skvělé povahové vlastnosti, umíte dobře vařit, máte krásně uklízeno a další věci z běžného života.

Zdráhá se chodit s vámi na veřejnost

To je jeden z dalších znaků, nad kterým byste se měla vážně zamyslet. Nechce jít do kina, na procházku, zmrzlinu, večeři. Nemá zájem poznat vaše přátele, rodinu a tu svoji také tají. Brání se aktivitám, které jsou pro zamilované páry běžné. Většina setkání probíhá mezi čtyřmi stěnami u vás, u něj či v hotelovém pokoji. Pravděpodobně záhy zjistíte, že má o vás zájem pouze v okamžiku, kdy před ním stojíte nahá.

Fotografie publikována se svolením papaija2008 Photography/FreeDigitalPhotos.net

KOREKCE: Nikol Sotolářová