Chcete si vybělit zuby? Možná vás však trápí několik otázek, které vám brání do bělení zubů jít. Už nemusíte váhat, odpovědi na své otázky najdete v našem článku!
Otázka č. 1 – Jaký způsob bělení zvolit
Bělejší úsměv můžete získat ordinačním bělením, pomocí volně prodejných bělících prostředků nebo díky podomácku vytvořeným bělícím směsím. V případě, že nechcete o své zuby přijít, pak se domácím výtvorům pro bělení zubů obloukem vyhněte. Avšak i zbývající způsoby bělení vás mohou ohrozit na zdraví. Většina volně prodejných bělících produktů obsahuje nebezpečné peroxidy a kyseliny, které zuby zesvětlí, ale také nevratně poškodí sklovinu zubu, a ten se pak stává výrazně citlivým. V praxi vás pak bude trápit bolest s chladného i teplého, i během obyčejného čištění zubů budete zažívat bolestivé návaly. I ordinační bělení je založené na působení peroxidu a je navíc také velice drahé. nejlepším řešením je tedy zvolit volně prodejný bělící gel BeConfident bez obsahu kyselina peroxidů, jehož účinek je založený na čistě přírodních látkách.
Otázka č. 2 – Dá se vybělit umělý zub?
Zub mrtvý nebo-li umělý nelze klasickými bělícími gely vybělit.
Otázka č. 3 – Lze bělit zuby v těhotenství?
Doporučení zní, nechat tento zákrok na dobu po těhotenství. Těhotné ženy mají zvýšený dávivý reflex a zároveň se jim vlivem hormonů mění kvalita chrupu.
Otázka č. 4 – Jak dlouho vybělení zubů vydrží?
Záleží na tom, jaký typ bělení zvolíte. Pokud budete své zuby bělit pomocí přírodního bělícího prostředku BeConfident získáte bělejší úsměv již po prvním použití. Přípravek používejte do do by, než budete s odstínem zubů spokojeni. pro co možná nejdelší trvanlivost bílého úsměvu se snažte vyhnout nápojům a potravinám, které způsobují zabarvení chrupu a pigmentové skvrny, jedná se především o černý čaj, kávu, červené víno, slazené nápoje.
Otázka č. 5 – Souvisí bělost zubů s dentální hygienou?
Ještě před tím, než si začnete zuby bělit si nechte své zuby prohlédnout zubařem nebo dentální hygienistkou. Zjistíte tak, jestli zabarvení zubů není způsobené špatnou ústní hygienou. Po naučení se zásad správného čištění zubů, můžete začít uvažovat nad dalším získáním bělejšího odstínu. Správná ústní hygiena a bělost zubů spolu souvisí! Nepodceňujte ji!
Bělíte si zuby?
Fotografie publikována se svolením Patrisyu Photography/FreeDigitalPhotos.net
Komentáře