8 sexuálních výzevMyslíte si, že člověk nemá v životě nic jistého? Pak věřte, že kromě smrti, které se nevyhne nikdo z nás, na vás během vaší poutí životem čekají i postelové situace, kterým se bohužel také nevyhnete. Nemyslete si, číhají opravdu na každého. Nikde není psáno, že je nutně musíte absolvovat, ale počítejte s tím, že se s nimi setkáte byť jen ve formě nápadu či otázky. V minulém článku jste se mohli seznámit s první várkou sexuálních výzev. Navíc jste se mohli inspirovat, jak v daných situacích zareagovat či jak se k nim postavit. Dnešní článek vám přináší další smršť situací, jež vás v posteli potkají. Máte-li odvahu, přečtěte si o dalších čtyřech výzvách, kterými si prošla spousta lidí před vámi a kterými jste si možná už prošli – ale určitě ještě projdete – i vy. A co nás čeká dnes?

 • 5. Milování s předlohou

  Být pornohvězdou není žádný med. Ale právě s tímto povoláním je spjata v pořadí již pátá sexuální výzva, jež váš čeká a nemine. Možná vás jednoho dne váš partner překvapí otázkou: Nechceš se pomilovat jako v pornu? Ještě než na něho zůstanete koukat s pusou dokořán, zkuste se na takovou situaci patřičně připravit. Být občas někým jiným, nebo si na někoho jiného aspoň zahrát, není tak úplně na škodu. A v posteli to platí dvojnásob! Jste-li alespoň trošku odvážní, nebraňte se během vašich sexuálních hrátek proměnit v sexuální dračici!

 • 6. Když „ON“ začne stávkovat…

  Stávkující penis? Samozřejmě existuje celá řada mnohem horších věcí, ale přiznejme si upřímně – dokáže to naštvat a zkazit veškerou chuť k čemukoli. Trpí stejným problémem i váš partner? Pak je to i váš problém. Většina mužů starších 35 let se potýká s lehčí formou poruchy erekce. Vztekat se a nadávat rozhodně nemá cenu. Mnohem lepší je problém vyřešit společně.

 • 7. Striptýz

  Striptýz představuje zajímavou a vzrušující sexuální předehru. Jsou to převážně muži, kdo s tímto nápadem přichází. Muži jsou vzrušování spíše vizuálními vjemy. Není se proto čemu divit, že se zkrátka chtějí dívat. Takže se vám může stát, že budete o tuto službičku požádání. Jste ochotné do toho jít? Pokud se rozhodnete na tento návrh kývnout, nebojte se na tento úkol řádně připravit. Hezké spodní prádlo je základ. K tomu přidejte špetičku sebevědomí a vzrůšo může začít!

 • 8. Sex ve třech

  Nejčastější sexuální fantazie jak jinak než opět mužů. Sexuologové tvrdí, že zkušenost se sexem ve třech volí ti jedinci, kteří nechtějí nijak zvlášť přemýšlet o obměně jejich upadajícího sexuálního vztahu. Možná je to pravda, možná taky ne. Ať tak či onak, s touto výzvou se setkáte téměř 100%. Půjdete do toho?

Fotografie publikována se svolením adamr Photography/FreeDigitalPhotos.net