Rádi byste si udělali volnou chvilku jen sami pro sebe a odpočinuli si od každodenních starostí při masáži? Využijte skvělé příležitosti Centra trvalého zdraví Cordeus a nechejte se unášet ájurvédskou Ájurvédská masáž Vám napomůže získat ztracenou vitalitumasáží. Tato masáž, které se přezdívá také abhyanga, je jedním z pilířů tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nesoucí pojmenování pančkarma.

Při ájurdvédské masáži dochází k masírování prostřednictvím velkého množství teplého herbálního oleje. Tímto způsobem dochází k odstranění toxinů z těla a dochází také k uvolnění celého lidského organismu. Takto je dosaženo tělesné vitality, energie i síly.

Ajurvédská masáž a její účinky

Pravidelná ájurdvédská masáž umí tělo ochránit před úzkostí, strachem, vyčerpáním i všemi ostatními psychickými výkyvy, které jsou následkem poruchy váty. Porucha váty se může projevovat bolestmi hlavy, neurotickými projevy, nespavostí, únavou, nevýkonností i skleslostí. Zvýšená váta může způsobovat až šedesát procent nemocí.

Komu je masáž určená?

Ájurvédská masáž je tak vhodná nejen pro ty, kteří se setkávají s psychomotorickými potížemi, ale také pro ty, kteří trpí depresemi i syndromem vyhoření. Vyzkoušet ji proti bolestem mohou také revmatici a alergici. Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí také možnost hydrocolon terapie, která je skvělým pomocníkem při překonávání následků nevhodného životního stylu, nesprávné životosprávy i používání antibiotik v období nemoci. Při hydrocolonové terapii je používáno opakovaného vodního výplachu.

Hydrocolonová terapie tak jde naproti podmínkám pro obnovu normální funkce střeva. Hydrocolon terapie je doporučováno zejména všem, kteří chtějí předcházet onemocnění tlustého střeva. Hydrocolon terapie je tak vynikající prevencí rakoviny tlustého střeva i vysokého krevního tlaku.

Obrázek: pixabay.com