Automat na vodu vám zaručí pohoduPitný režim určitě nezajímá pouze osoby, které mají problémy s ledvinami či močovým měchýřem. Jestliže chceme těmto potížím předejít, je vhodné myslet na pravidelné doplňování tekutin. Mimo jiné vás možná nepřekvapí, že pravidelný pitný režim souvisí s vaším výkonem, a energií.

Ani při práci nezapomínejte pravidelně pít

Pokud jste třeba zaměstnavatelem, ať už v malé či větší firmě, určitě vám výkonnost a energie vašich zaměstnanců leží na srdci. V takovém případě je řešením automat na vodu, kde si kdykoliv během směny může člověk doplnit zásoby tekutin. Doplňování životadárné tekutiny do organismu souvisí mimo jmenovaného i s hubnutím. Mnoho lidí je překvapeno, že se během dne stravuje poměrně dietně, ale přesto nehubne. V pozadí může stát špatný pitný režim. Tělo se z obav nedostatku může zásobovat a zadržuje tak vodu. Kdybychom měli jmenovat všechny důvody, proč doplňovat během dne do organismu vodu, byl by to obsáhlý seznam. Mnoho lidí moc dobře ví o důležitosti pití vody, neslazených čajů či ovocných šťáv a přesto na tento důležitý krok hřeší. Ponoříme se do své práce a zapomínáme pít.

Výborným řešením jsou tak výdejníky vody, které mohou být umístěny do kancelářských a provozních prostor. Pokud si jeden zaměstnanec půjde pro kelímek osvěžující vody, uvědomí si to i jeho kolegové a spustí to řetězovou reakci. Tyto chytré automaty nejsou již zdaleka určeny pouze pro fabriky, ale setkat se s nimi můžete v administrativních budovách. Vhodné jsou dokonce i pro domácí použití, kde ho uvítáte zejména kvůli dětí. Ty velmi rády obsluhují automaty a baví je to více, než pouštění kohoutku. O tom, jak důležitý je pitný režim pro děti, jsme si psali v minulém článku.

Nealkoholické nápoje patří i k zábavě

V létě máte kdykoliv studenou vodu, která osvěží po ruce a během zimního období stačí přisypat instantní čaj nebo kafe a máte horký nápoj, který zahřeje. Pokud jste stejně, jako mnoho lidí milovníkem víkendových zahradních párty uvítáte výrobníky sody, které vám jako hostiteli zaručeně ušetří neustálé dolévání nealkoholických nápojů hostům. Nejen bečka piva, ale i nealkoholické nápoje jsou neodmyslitelnou součástí zahradního posezení. Automat na vodu zajistí, že kdykoliv budete mít osvěžující nápoj po ruce, pro sebe i své blízké.

Obrázek: www.w-system.cz