AvonAvon existuje už přes jedno století. Jeho pracovníci dosahují počtu téměř sedmi miliónů lidí a jsou tu pro ženy z více než sto zemí světa.

Sortiment

A nejedná se pouze o kosmetickou značkou. Kromě kosmetiky se věnuje parfémům, módě, doplňkům a dokonce nabízí i potřeby pro domácnost. Značkami, které tato společnost nabízí, jsou například Anew, Solutions, Planet Spa, Avon Color, Advance Techniques, Naturals, Luxe a Avon Baby.

Nahlédnutí do historie

Končilo devatenácté století a roku 1886 začíná příběh společnosti California Parfume Company. Tu založil David McConnell. Nyní se společnost jmenuje AVON Cosmetics. Podle všeho se jméno převzalo od města Stratford upon Avon, kde se narodil oblíbenec zakladatele firmy, William Shakespeare. V České republice se prodává od roku 1991. Těší se stále větší oblíbenosti.

ZajímavostiAvon, katalogová kosmetika

Nejen ochránce zvířat, ale jistě také mnohé ženy potěší, že je tato značka proti testování produktů na zvířatech a snaží se proti tomu bojovat. Navíc se společnost zapojuje aktivně do boje proti rakoviny prsu, proti domácímu násilí a také stojí při Hello Green Tomorrow.

Všechny výrobky jsou k dostání u Avon Lady, které mají aktuální katalogy s nabídkou. Protože však žijeme v moderním světě, je samozřejmostí, že jsou produkty dostupné i na různých e-shopech, někde dokonce i v nezávislých kamenných obchodech.

Fotografie publikována se svolením Author: zcool.com.cn  License: Public Domain Dedication http://all-free-download.com/free-photos/