vlasyBarva na vlasy je módní doplněk, po kterém minimálně jedenkrát za život sáhne každá žena. Nejedná z vás alespoň jednou zatoužila po hřívě v jiném odstínu, než který jí příroda nadělila do vínku – a možná je to i váš případ. Každá žena je svým způsobem originál a co se vkusu týče, je to hodně poznat. Zatímco jedna touží po blonďatých odlescích, jiná nedá dopustit na havraní černou, další dává přednost ostře červené. Ovšem pozor – barva na vlasy a její výběr o vás dokáže prozradit víc, než si vůbec umíte představit! Nevěříte? Pak si přečtěte dnešní článek, ve kterém vám prozradíme více!

Blonďaté odlesky v plné parádě

Názor na blonďatou hřívu je dnes spíše úsměvný. Ačkoli se na první pohled může zdát, že blond je v kurzu, pravou zůstává, že po světě chodí jen hrstka těch, kterým byl tento odstín dán do vínku. Ti ostatní si museli trochu pomoci. O blondýnkách se říká, že moc chytrosti nepobraly, ovšem jsou výjimky potvrzující pravidlo.

Zrzavá jako liška

Rezavá barva je pro většinu lidí až příliš extravagantní, a proto se jí spousta z vás vyhýbá. Bohužel je to tak a je to obrovská škoda, neboť zrovna tato barva nikdy neomrzí! Možná právě proto, že rezavých makoviček běhá po tomto světě jen hrstka. O ženách s tímto odstínem vlasů se tvrdí, že jsou smyslné, plné výjimečnosti a originality.

Početné brunetky

Brunetám se jedno upřít nedá – jejich skupina je nejpočetnější. Obecně platí, že ženy s hnědnou hřívou jsou přátelské, oblíbené a pro každou špatnost. Hýří vtipem, nezkazí žádnou legraci, jsou vnímavé i cílevědomé. Ovšem pozor – dostat se brunetě pod kůži je tvrdý oříšek. Na první pohled možná působit odtažitě, kdo brunetu pozná blíže, ví, jaký je to smíšek!

Je libo nějaký experiment?

Na některých hlavách je možno vidět červenou, fialovou, modrou i zelenou barvu. A co tato extravagantnost vypovídá o jejich nositelkách? Barvy na vlasy všelijakých odstínů lákají především ty, kteří touží po pozornosti, chtějí upoutat a být něčím zajímaví.

Fotografie publikována se svolením Marin FreeDigitalPhotos.net