Krásný bílý chrup nemusí mít pouze celebrity, ale i vy. Zářivý úsměv přináší sebou vyšší sebevědomí. Bělení zubů doma se dá provádět různými způsoby. Od použití citronu, peroxidu, bělení zubůkypřícího prášku do pečiva, cigaretového popele a mnoho dalších babských receptů.

Téměř každý touží po zářivě bílém úsměvu, který mu vydrží co nejdéle. Na trhu se to jen hemží množstvím produktů na bělení zubů. Na bělící zubní pasty, jež zaručují 100% účinek, narazíte doslova na každém rohu. Na výběr jsou jich desítky. Pokud i vy toužíte po bělejších zubech, objednejte si bělící pásky.

Vyzkoušejte bělící zubní pásky

Bělící pásky na zuby Crest mají v sobě obsaženy látky, které používají i samotní zubaři pro profesionální bělení zubů. Patří k bezpečným a oblíbeným způsobům na domácí bělení chrupu. Už nemusíte sbírat popel z cigaret, shánět babské recepty a zkoušet jiné triky.

Rozdíl mezi bělící pastou a páskou

Klasické čištění zubů bělící zubní pastou zbaví váš chrup pouze povrchových nečistot, kdežto ingredience v páskách se dostanou až k mikroskopickým skvrnám pod sklovinou. Díky tomuto účinku se zbavíte nažloutlého odstínu zubů, který mají nejčastěji kuřáci, milovníci kávy a vína. Prvních výsledků se dočkáte již po třech dnech. Po určité době používání pásků budou vaše zuby nerozeznatelné od profesionálního bělení. Pravdoubělící zubní pásky je, že kdo si počká – ten se dočká. Za stejný výsledek zaplatíte mnohem méně peněz. Jen to nebude na jeden zátah u zubaře.

Známé – neznámé bělící pásky

Bělící pásky Crest jsou „známou – neznámou novinkou“. Ve skutečnosti jsou na trhu již 15 let, ale odborníci z Procter and Gamble stále zlepšují jejich složení i účinek. Mimo jiné bělící zubní pasty Crest podpoří a zefektivní výsledek bělení páskou. Zabezpečují perfektní bělení povrchu zubů a pravidelným používáním této pasty zamezíte žloutnutí. Kombinace pasty a bělící pásky vám zaručí dokonalý výsledek po dlouhou dobu.

Obrázek: pixabay.com