Bydlení bez kompromisů – město nadosah, přesto v přírodě

Při hledání bydlení lze stěží dělat kompromisy, pokud chcete najít to pravé. Projekt Vilapark Klamovka nabízí perfektní bydlení – v kontaktu s přírodou, přesto však s výhodami města nadosah. V této lokalitě najdete vše pro komfortní bydlení.

Osobité bydlení

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka nabízí perfektní řešení pro každého, kdo chce bydlet ve městě, ale přesto touží po kontaktu s přírodou. Lokalita je klidná, v okolí přitom čeká spousta možností. Byty se nachází u bývalého zámeckého parku Klamovka. Jde o velmi atraktivní místo pro život, které nabízí moderní bydlení s krásným výhledem na Prahu. V okolí je veškerá občanská vybavenost a mnoho možností vyžití pro děti i dospělé. Byty jsou tak vhodné pro páry i rodiny s dětmi. Pokud hledáte útulné bydlení na Smíchově, Vilapark Klamovka je to pravé.

Perfektní lokalita

Lokalita je jednou z největších výhod těchto bytů. Bydlení ve městě nabízí mnoho výhod, především snadnou dostupnost rozmanitých služeb a příležitostí. Byty se nachází pouhých pár minut od smíchovského Anděla, kde na vás čeká velkoměsto. Přitom stačí ujít pouze pár kroků, abyste se octli v krásné přírodě zeleného parku Klamovka. Ten přiléhá k rezidenci, kdykoliv tak můžete vyrazit do přírody za odpočinkem, sportem či zábavou.

Stylové byty

Všechny bytové jednotky vznikaly ve spolupráci se zkušenými designery. Vznikly tak moderní a funkční prostory stvořené pro bydlení v komfortu. Byty mají svůj osobitý charakter, kterým vás okouzlí. Prohlédněte si volné byty ke koupi a vyberte si ten, který se stane vaším místem pro život. Pokud byste chtěli něco změnit, jsou možné úpravy – aby bylo bydlení podle vašich představ.

Klamovka je ideální lokalitou, ve které vám neunikne ruch velkoměsta, přesto si však můžete užívat klidné prostředí v blízkosti přírody.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.