Byty Na Vackově – komfortní bydlení v srdci města a blízko přírody

Najít ideální místo pro život není jednoduché. Ovšem Byty Na Vackově se nachází v perfektní lokalitě – s městem nadosah, a přesto v těsné blízkosti s přírodou. Nemusíte tak dělat kompromisy. Objevte krásy této lokality.

Ideální místo

Byty Na Vackově se nachází v srdci Prahy, přesto blízko přírodě díky nedalekému parku Židovské pece. V této lokalitě již je vystavěno pět bytových domů, nyní se k nim mají přidat další čtyři. Otevírají se tak další možnosti pro klidné bydlení na pražském Žižkově. Konkrétně jde o 208 nových bytů a několik nebytových prostor. Pestrá nabídka dává na výběr každému – od jednopokojových bytů až po pětipokojové byty s plochou přes 100 m2. Ke každému bytu navíc patří předzahrádka, terasa, nebo balkon. K některým bytům pak i garážová stání a sklepní kóje.

Osobité byty

Byt Na Vackově se může stát vaším zázemím na celý život. Jde o kvalitní bydlení, ve kterém získáte komfort a skutečný domov. Exteriér i interiér jsou zařízeny v moderním stylu. Mezi typické znaky patří minimalistický elegantní design, vysoká kvalita a maximální funkčnost. Na výběr je z mnoha bytů, přičemž každý z nich je okouzlující. Jeden z nich se může stát právě vaším domovem. Neváhejte se podívat na nabídku a vybrat z volných bytů ten, který si zamilujete.

Perfektní lokalita

Vackov je na severu ohraničen parkem Židovské pece. Přírodu tak máte vždy nadosah. Jde o osobitou část Prahy, která stále vzkvétá. Proměňuje se v atraktivní místo pro život. Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost. Do centra města je to kousek, kdykoliv tak můžete vyrazit do víru velkoměsta. Nechybí ani nákupní možnosti, zábava, sportovní vyžití, školy a školky pro děti, lékaři a podobně – to vše v blízkém okolí.

Byty Na Vackově jsou další etapou populárních rezidenčních projektů. Vznikají nové byty, které nabízí komfortní místo pro život.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.