unikátní kabelkyNikomu pravděpodobně nebude cizí pořekadlo: pes je nejlepší přítel člověka. To se odráží jednak na místu, které pes v naší rodině zaujímá, ale také na tom, jakou péči mu chceme poskytnout. Sledujeme nejnovější trendy na trhu, jež zpestří každodenní činnosti pejskům i nám samotným.

Potřeb pro výchovu našich mazlíčků, hraček a jiných doplňků jsou kvanta. Avšak existuje něco, co většinu z nich spojuje. Je to bídná kvalita a nepřitažlivý vzhled. Před několika lety si právě tento fakt uvědomila i Lucie – studentka politologie a zakladatelka e-shopu Demeven.cz.

Příběh Lucie a Elišky

„Před pěti lety jsem si pořídila fenku Emily z útulku. Přála jsem si pro ni jen to nejlepší. Protože však nabídka vodítek i obojků v obchodech mé představy nenaplnila, rozhodla jsem se pro ruční domácí tvorbu a obojek ušila sama. Po určité době a mnoha pokusech jsem začala nabízet obojky i ostatním.“

Od té doby však Demeven.cz ušlo velký kus cesty. Lucie se následně setkala s dalším příznivcem – Eliškou. Obě holky začaly plnit přání každého milovníka psů, jež lační po kousku originality. Právě tento faktor je u spousty doplňků tolik opomíjen. V současnosti můžete v sortimentu najít tyto produkty: vodítka, kšíry, šátky, motýlky, pelíšky a kabelky. Ty jsou speciálně ušité tak, aby splňovaly přísné požadavky všech pejskařů, zároveň se však daly využít i jako regulérní kabelka.

Kabelky pro venčení a výcvik

Kabelky disponují kapsou na pamlsky, které zaručeně nesmí chybět. Kapsu lze i vyjmout a v případě potřeby vyprat. Mimo jiné v ní najdete kapsu na igelitové pytlíčky – dají se jednoduše tahat otvorem zdobeným kovovým kruhem. Dále je kabelka vybavena dvěma hlavními kapsami a ještě menší kapsičkou na drobnosti. „Nosit se dá klasicky přes rameno nebo kolem boků, což využijete hlavně při výcviku, jelikož máte vše potřebné k dispozici,“ potvrzuje Eliška Griffitts.

Kabelky Demeven se těší velké popularitě. Nejen díky netradičnímu a stylovému provedení, ale rovněž díky kvalitě používaných látek a materiálů. Využívaná je kombinace koženky a designové či laminované zahraniční bavlny. Originální doplněk nabízí chytré řešení, kam uložit vše potřebné pro venčení a výcvik.

Obrázek: Demeven.cz