bodypaintingDnešní mládež se často a velice ráda baví v různých barech, diskotékách, či jen posedí v restauraci. Ale jakmile se blíží noc, vyrážejí s přáteli na nespoutané akce.  Diskotéky a bary se snaží co nejvíce přilákat tyto lidi. Aby se jednak uvolnili, ale také utratili něco ze svých úspor či výplat. Nabízejí různé slevové poukazy, ať už je to jeden drink gratis, či super jídlo, ale i zábavu ve formě DJ, či živé kapely.

Každý si přijde na své

Nezadaní hledají své budoucí protějšky, zadaní zase nějaké to povyražení či jen se seznámit. Navázat konverzaci, je ale o něco těžší. Ne každý je „ukecaný, umí vyprávět vtipy a pobaví i celý bar.“ Někdo chce na sebe upoutat svým vzhledem. Dívky si oblečou krátké sexy oblečení s výrazným make-upem, muži zase mají nagelované vlasy,  upnuté džíny a značkové tričko. Každá osoba je něčím zvláštní, každý má svůj styl. Ale najdou se i takoví, kteří sedí někde v koutě, popíjejí drink a dívají se na ostatní.

Jsou jako“ šedé myšky “

Avšak i myška se může probudit a ukázat se světu v celé kráse. Přinášíme vám pár maličkostí, které vám pomohou stát se hvězdou včera. Není to jen pro „myšky, ale pro všechny.“

Pojem bodypainting není v dnešní době neznámým pojmem. Jedná se o malování na tělo. Používají se k tomu speciální barvy, které jsou vhodné pro naši kůži. Amatéři mají své dílo hotové za pár minut a opravdoví umělci potřebují i spousty hodin, aby jejich dílo bylo co nejvíce originální, zábavné, aby se naše oči dívaly jen na to.

A co mám tedy udělat? Osvětlení v barech, či diskotékách je velmi temné. Aby vás bylo vidět, je dobré mít na sobě něco bílého. Bílá září jako anděl, zdůrazní vaše křivky a oči všech přítomných budou sledovat jen vás. Dalším krokem je, udělat si na svém těle, jakousi značku, výzvu. K tomu použijete právě tyto speciální barvy, které nanesete buď na pupík, či paže, nebo lýtka. Motiv může být  květina, srdce, lístek, cokoliv vás napadne. Barvy by měly být reflexní, aby vás nebylo možné přehlédnout a obrázek, či nápis by měl vypadat poutavě, hravě. Zbytek oblečení je čistě na vás. Nezapomeňte se krásně namalovat, učesat, navonět.  A zábava v plném proudu může začít.

Fotografie: The Art of Bodypainting Author: Gerard Stolk licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com