PodpatkyPodpatky jsou slabostí ženo tom ani potom. Jestliže jste i vy našli zalíbení v botičkách, jejichž výška ostatním nahání hrůzu a děs v očích, je tento náš dnešní článek určený právě pro vaše oči. Ještě než si domů přinesete další pár bot na vysoké jehle, měli byste znát následující pravidla, která se týkají nejen jejich správného výběru. Vy se díky podpatkům možná cítíte sebevědoměji a více sexy, vaše nohy na to ale mají úplně opačný názor. Zkuste jim tedy trochu pomoci dodržováním pár základních tipů, která by měla ovládat každá žena, jež nadevše miluje podpatky. Pojďte společně s námi objevit podpatkové tajemství!

Pravidlo první: Výběr podpatků nechte až na odpoledne

Vyrážíte na lov vysokých bot v ranních hodinách v domnění, že v obchodech nebudou takové fronty a vy tak na svůj výběr budete mít klid a k dispozici ochotné prodavačky? Chyba! Na nákup vysokých botiček vyrazte až odpoledne, neboť vaše nohy v průběhu dne různě otékají, což by se mohlo zapříčinit o nákup botiček, které by vám sice ráno padly jako ulité, ovšem odpoledne byste v nich nevydržely.

Pravidlo druhé: Uznejte svou velikost

Nespočet žen zastává prapodivnou magii: oblečení, spodní prádlo i podpatky kupují o několik čísel menších, než je jejich skutečná velikost. Ať už se tímto počínáním snaží dosáhnout čehokoli, není to dobře a škodí tak jen samy sobě. Jestliže jste si až do dnešního dne odmítali přiznat, že vaše nožky nemají číslo 38, ale 40, pak je teď ten nejvyšší čas jít samy před sebou s pravdou ven.

Pravidlo třetí: Nenoste podpatky moc dlouhou

Podpatky jsou sice krásné a v mužských očích maximálně sexy, ovšem jakmile se obujete do botiček s více jak sedmicentimetrovým podpatkem, uškodíte si. A to zvláště tehdy, kdy v nich budete chtít vydrže celý den. Jestliže už ráno víte, že budete celý den na nohou a čeká vás běhání po úřadech či jiné povinnosti, zvolte obuv o něco nižší.

Obrázek: pixabay.com