OLYMPUS DIGITAL CAMERAReal Techniques vyrábí vysoce kvalitní a módní štětce. Skvěle padnoucí rukojeť štětce má barevné kování, podle kterého snadno rozpoznáte, o jaký jde štětec a k čemu je určen. Vlákna jsou syntetická, taklonová. S těmito štětci dosáhnete snadno perfektního vzhledu.

Sam a Nic

Pod značkou jsou podepsány sestry Sam a Nic Chapmanovy. Jsou to britské vlogerky, blogerky, jsou matkami a pracují v oblasti kosmetiky a krásy, jsou to profesionální vizážistky. V Británii jsou známé jako Pixiwoo, a to díky jejich kanálu na youtube, který se jmenuje stejně a je velmi populární.

Rozhodly se ženám přinést štětce, se kterými se bude jednoduše pracovat a budou kvalitní, přitom však i módní.

Štětce v hlavní roli

Syntetická vlákna štětců Real Techniques jsou mnohem jemnější než vlákna u jiných štětců. Přesto, že jde o syntetická taklonová vlákna, nepocítíte vůbec nic hrubého na tváři, se kterou je potřeba pracovat jemně.

Barvy štětců pomáhají určit, na co je štětec určen. Bázi nanesete perfektně se štětci oranžovými, oční okolí podtrhnete se štětci fialovými a ty růžové slouží k perfektnímu dokončení looku. Každá z těchto barevných řad obsahuje několik štětců.

Oranžová řada, kterou použijete nejspíše jako první, se skládá z Powder Brush, Foundation Brush, Retractable Bronzer Brush a Miracle Complexion Sponge. Najdeme zde tedy štětec na pudr nebo na bronzer atp. Všechny jsou k zakoupení jak zvlášť, tak také jako kolekce.

Fialová řada obsahuje Sahing Brush, Lash and Brow Groomer, Silicone Liner Brush, Brow Brush a Fine Liner Brush. Tyto štětce tedy použijeme k nanesení stínů, úpravě obočí aj. Opět je lze sehnat jako jednu kolekci.

Růžové štětce se pak jmenují Blush Brush, Stippling Brush, Kabuki Brush, Retractable Kabuki Brush, Retractable Lip Brush a Setting Brush. Tyto se používají k posledním úpravám, jako je třeba nanesení tvářenky.

Novinka

Kromě těchto řad můžete koupit také sadu štětců, která obsahuje jeden štětec z každé řady. V říjnu také přijdou na trh nové štětce, které přichází z pomyslné dílny Nic, pod již zmíněnými štětci je totiž podepsána pouze Sam.

Kromě štětců mají samozřejmě také i stíny a nejen to. Je možné koupit si paletku Modern Natural nebo Nigh Owl. Každá obsahuje stíny, tvářenku, brontující pudr a lesk na rty.

Fotografie: Real Techniques Core Collection Author: Lindalawen licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com