Jak chlapovi darovat spodní prádlo tak, aby z toho měl extázi?

Často slýcháme o tom, jak důležité je pečovat o partnerský vztah. Jenže jsme dnes a denně zahlceni povinnostmi a úkoly natolik, že je člověk rád, když si sedne a může jen tupě zírat a prostě na okamžik úplně vypnout. Kde tak ještě vzít energii na vymýšlení, čím partnera potěšit.

Neexistuje žádný zaručený substrát, návod, polotovar, který zalijeme vřelou vodou a za čerstva naservírujeme. Tedy přesněji řečeno, sto lidí a sto chutí. Každému mohou vyhovovat rozdílné věci. Nicméně existuje něco, co platí na všechny bez výjimky. Muže i ženy. Co to asi jen může být? Ano, správně – slyším vás. Je to sex.

Sex

Když se budete snažit vygooglit, jak potěšit svého partnera, většinou vám vyjede 100 a jeden návod na erotické rozkoše. Sex v kuchyni, sex v obýváku, sex na podlaze, ve vaně, ve stoje, v sedu, zezadu, sex v přírodě – pokud se sexem v přírodě nemáte zkušenost, dožeňte to. Více se o něm dočtete v našem minulém článku: Příroda sex okoření víc než viagra. Pravdou je, že sex není pouze pro potěšení partnera, ale i nás samotných a pravdou také je, že zvlášť mužskou populaci opravdu velmi potěší. Zvlášť, bude-li probíhat netradičně.

Když k sexu přidáte ještě i něco navíc – třeba domácí striptýz či příjemnou masáž, asi žádný chlap neřekne NE. Ovšem pozor, protože i chlapi rádi dostávají dárky a nechávají se hýčkat. Zkuste k sexu a erotické masáži přihodit ještě i značkové pánské spodní prádlo TommyHilfiger. Nad originálnější dárek snad není.

Pryč s logikou

Je docela pravděpodobné, že jste přesvědčené, že vašeho partnera potěší to, co by potěšilo vás. Ale ani značkové pánské spodní prádlo by bez sexu a striptýzu či masáže nemělo takový efekt. Přitom jde o nejčastější dárek k narozeninám či Vánocům. Přidaná hodnota – to je přesně to, co muži chtějí. Zatímco vy budete z krajkového prádla celá vedle, on z nových slipů v dárkové taštičce extázi mít nebude.

Musíte vzít v potaz to, že muži a ženy jsou rozdílné bytosti. Tudíž až budete příště sedět a tupě zírat a ne a ne vymyslet vhodný dárek, pamatujte, že je vlastně fuk, co koupíte, stačí přidat něco, co každého chlapa potěší. A v tomto případě to jídlo a pití není, i když to by také nebyl úplně marný nápad. O tom snad ale někdy příště…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.