53287.jpg.largeZamysleli jste se někdy nad otázkou, co dělá domov domovem? Zatímco pro někoho je to pověstné teplo rodinného krbu, pro jiného je to domácí pohoda, pro dalšího naopak příjemně zařízený interiér. Domov je místem, které si všichni zařizujeme podle svých představ a to tak, abychom se zde cítili co možná nejpříjemněji a chtěli jsme se sem vracet. Každý z nás tento úkol pojme po svém, ovšem všichni se shodneme na jediném: domov je především o útulném nábytku, lásce a příjemné náladě, která zde panuje. Chcete si své bydlení zařídit tak, aby ve vás vyvolávalo líbivé pocity a zaplavovalo vás láskou? Pak si nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak na to!

Útulný domov plný lásky

Domov – jedno slovíčko, které pro každého z nás znamená něco jiného. Největší podíl na celkovém vzhledu vašeho bydlení má bezesporu nábytek. Ten je třeba vybírat nejen s ohledem na váš vkus, ale rovněž i s ohledem na celkové pojetí vašeho bydlení. Do podvědomí stále většího počtu lidí se dostává útulný vintage nábytek, který ve vás již na první pohled vyvolá příjemné pocity nostalgie a připomene vám dávné časy, kdy se výrobě nábytku věnovalo maximum úsilí i pozornosti.

Obývací pokoj sdružuje rodinu i přátele

Obývací pokoj je považován za středobod domácnosti, jehož největším úkolem je sdružovat celou rodinu pohromadě. Určitě i vy v tomto interiéru společně trávíte nejvíce času, sledujete pořady v televizi nebo hrajete společenské hry. Základem obývacích pokojů jsou pohodlné sedací soupravy, které každému členu rodiny poskytnou maximální komfort a dostatek místa pro lenošení.

Zajistěte si soukromí

Doma se všichni chceme cítit bezpečně, čemuž hodně napomáhá i míra soukromí, které si zde zajistíme. Jestliže vás obtěžují pohledy kolemjdoucích lidí nebo zvídavých sousedů, vsaďte na vnitřní žaluzie. Ty vám poskytnou dostatek soukromí a zároveň vašemu bydlení dodají příjemný šmrnc. Vybírat můžete z mnoha zajímavých provedení i barev, díky čemuž dodáte interiéru úplně novou tvář.

Obrázek: www.najlepsinabytok.sk