Barevné kontaktní čočky nejsou žádnou novinkou a používá je řada lidí ať už pro běžné nošení či jen na párty. svítící crazy čočkyMimo změny barvy očí mohou značně opticky vaše oči zvětšit, což přidá na atraktivitě. Vyhledávanou variantou barevných čoček se staly i čočky se vzorem. Jenže doba jde neustále kupředu a tak není divů, že se i v této oblasti objevilo opět něco nového.

Oči jako hrabě Drákula

Rtěnka a lak na nehty svítící ve tmě se určitě přehlédnout nedají. To však ještě není nic v porovnání se svítícími kontaktními čočkami. Ty reagují s UV světlem a vám díky nim budou svítit oči, jako Drákulovi. UV světlo můžeme nejčastěji najít v klubech, párty, barech a podobných zařízeních. Čočky většinou zakrývají celou duhovku oka a rovněž jí pro lepší efekt opticky zvětšují. Z mnoha produktových řad si vybere skutečně každý. Nabízejí se v několika odstínech s různými efekty.

K žádným čočkám, ani svítícím byste si neměli zapomenout opatřit i oční kapky. Crazy kontaktní čočky jsou sice zdravotně nezávadné, ale kapky se doporučují. Svítící oční čočky z vás učiní hvězdu každé párty. Jedná se o unikátní možnost vyjádřit individualitu a styl.Crazy svítí kontaktní čočky

Překryjí i tmavou duhovku

Svítící kontaktní čočky jsou navrženy tak, aby překryly i tmavé odstíny vaší přirozené barvy duhovky. Nosit je klidně můžete každý den, ale koho by to bavilo? Kdežto pro občasnou zábavu, jsou jako stvořené. Na noc si je musíte samozřejmě sundávat a umístit do pouzdra s roztokem. Obávat se nemusíte ani toho, že by mohlo dojít ke kontaktu barviva s citlivou oční duhovkou. Barvivo je v případě těchto čoček spolehlivě uzavřeno ve vnitřních vrstvách čočky.

Tak jako všechny ostatní crazy kontaktní čočky i ty nesvítící je nutné vyměnit jednou za 3 měsíce. Chcete-li čočky nechat v pouzdře déle než týden, je nutné před dalším použitím důkladná dezinfekce a čočky nechat v novém roztoku minimálně čtyři hodiny. Výsledný efekt může do jisté míry ovlivnit i vaše přirozená barva duhovky a světelné podmínky v místnosti.

Obrázek: sclera-lenses.com, online.fantasyeyes.net