Máte kamaráda či hodně dobrého kolegu z práce, který je single a blíží se jeho narozeniny? Pak nejspíš přemýšlíte, čím kamarádovi udělat radost. Zkuste něco originálního, co by si nejspíš sám asi nekoupil. Ideálním a nezapomenutelným dárkem jsou zážitkové dárky, kde patří nejen adrenalinové a dobrodružné zážitky, ale i masáže wellness.

V případě single kamaráda může jít o erotické masáže, kdy je možné vybrat nejen masérku, ale i druh masáže. Jako netradiční a rozhodně nezapomenutelný dárek mu tak můžete koupit masáž nuru, mýdlovou či klasickou erotickou masáž. Pokud se o tuto oblast nezajímáte, můžete trochu tápat, která masáž by byla právě pro vašeho kolegu tou pravou ořechovou. Proto čtěte následující řádky, kde vás krapet zasvětíme.

Mýdlová erotická masáž

Masáž pomocí mýdla je velice příjemná, protože ruce masérky hbitě kloužou po zákazníkovi díky jemného a voňavého speciálního mýdla s parfemovanými kompozicemi. Mýdlová masáž je původem z Turecka. Masáž je nejen erotická, ale i vysoce relaxační.

Masáž s Tenga Egg vajíčkem

Jedná se o masážní vajíčko pocházející z Japonska, které se používá k masáži (dráždění) mužské chlouby. Pokud se příliš o erotické pomůcky nezajímáte, pak může být právě Tenga Egg pro vás velkou neznámou. V podstatě jde o mastrubátor – erotickou pomůcku ve tvaru vajíčka.

Masáž prostaty

Masáž prostaty je doplňková masáž k masáži erotické, mýdlové či nuru masáži. Mimo uspokojení klienta má tato masáž i zdravotní účinky, jelikož dochází k prokrvení prostaty. Ideální poloha je pro muže vleže na zádech, což je i nejpohodlnější. Pravidelná ejakulace patří vedle zdravého životního stylu do skupiny preventivního opatření, proti rakovině prostaty. Tudíž nejenže dopřejete kamarádovi potěšení, ale i zdravotní benefity.

Erotická masáž

Jedná se o masáž, při které masérka věnuje pozornost celému tělu – nohy, ruce, záda, šíje a je spojená s příjemnými erotickými doteky. Masérka je zcela nahá a klienta se dotýká i svými ňadry. K této masáži můžete vybrat ještě i nějakou doplňkovou, jako třešničku na dort.