Dárkových poukazů jsme jistě všichni za život dostali nespočet. Jako by se s nimi v posledních deseti letech roztrhl pytel. Dárci většinou zajišťují poměrně jednoduché, byť ne mnohdy nejlevnější řešení darujte zážitekdárku pro blízkého člověka, obdarovanému zase pocit, že si může do sytosti užívat toho, co na dárkovém poukazu dostal.

Někdy se na voucheru, jak se dárkovým poukazům také v dnešní době říká, objeví například speciální masáž, někdy se jedná o jakýkoliv zážitek ze sortimentu té které společnosti, jindy o gurmánský či wellness pobyt. Některé z obchodů, restaurací či větších sítí kaváren mají speciální nabídku poukazů v různých cenových hladinách, které lze využít k nákupu v konkrétních pobočkách. Milovníci oblečení, kávy nebo třeba jídla si tak mohou nakoupit cokoliv, co jim udělá největší radost. V poslední době je však také oblíbené darovat nejrůznější adrenalinové zážitky, které zajistí vzpomínky na zajímavé životní okamžiky.

Nezapomenutelné dárky

O zážitky adrenalinového charakteru se stará mnoho firem a společností a každá z nich upřednostňuje a podporuje jiný z nich. Jsou ale také firmy, které nabízejí ve svém sortimentu zážitky napříč celým spektrem. Mezi takové patří například Allegria, firma na zážitky, která na svém přehledném webu www.firmanazazitky.cz představuje nejeden známý či méně známý zážitek. V přehledných kategoriích najde vhodnou poukázku každý, kdo se rozhodne darovat nevšední dárek.

Výhodou společnosti Allegria je také možnost uplatnit zde tzv. flexi pasy, které dostávají mnozí zaměstnanci jako bonus ke své mzdě nebo platu. Držet se trendu poslední doby a darovat svým blízkým ke speciálním příležitostem nezapomenutelný dárek se tedy vyplatí z mnoha důvodů!

Obrázek: www.firmanazazitky.cz