dekoraceBytové dekorace představují důležitou součást našich domovů. Každé bydlení má zvláštní osobité kouzlo útulnosti zakládající se na vkusu svého majitele. Každý má rád jiný styl nábytku a také volí jiné bytové doplňky. Ty hrají zásadní úlohu v proměně bytu v místo, ve kterém se cítíme dobře a kam se rádi vracíme. Dnešní trh nabízí širokou škálu všemožných bytových doplňků. Rozmanité druhy dekorativních váziček ze skla, kameniny, keramiky, dřeva, porcelánu nebo kovu. Závěsné i stolní hodiny, lampičky, sošky, ozdobné květináče, koberečky, různé rámečky a další. Stěny lze oživit nejen obrazy, obrázky, fotografiemi, ale i zajímavou foto-tapetou.

Foto – tapety

Zajímavě vypadají foto – tapety, které znázorňují okno s výhledem do rozkvetlé zahrady nebo pohledem na moře.  Naše nejmenší potěší v pokojíčku foto-tapeta s roztomilými pohádkovými postavičkami.

Zvlhčovače ovzduší

K mání jsou dnes i velmi oblíbené zvlhčovače vzduchu v široké nabídce nápaditě vyhotovených domácích fontán. Ty nejen zvlhčí ovzduší v bytě, ale rovněž dotváří celkový vzhled bytového interiéru. Dokážou proměnit i ten nejnudnější kousek a zajistit si dostatek pozornosti. Navíc voda, která bublá a protéká fontánkou, působí uklidňujícím dojmem.

Aroma lampy a vonné svíce

Už delší dobu paří mezi oblíbené dekorativní doplňky také aroma lampy i vonné svíce. Umí navodit příjemnou sváteční či romantickou atmosféru. Naleznete je v různých cenových relacích a dají se sehnat za dobrou cenu poměrně zajímavé kousky. Vonné svíčky mohou zdobit téměř každou místnost vašeho bytu. Od obývacího pokoje až po koupelnu. Volba bytových doplňků vypovídá mnoho o naší osobnosti. Naše bydlení je prostor, kam si chodíme odpočinout, načerpat nové síly a místo, kde trávíme čas s našimi nejbližšími.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net