DermacolKaždá žena zná jistě dobře kosmetickou značku Dermacol – krémy, tělová mléka, dekorativní kosmetika. Sortiment se neustále vyvíjí a rozšiřuje o nové řady. Věděli jste o ní například to, že je to ryze česká značka?

Pochází z ČR

Dermacol je typicky česká značka. Nabízí tělovou, pleťovou kosmetiku, stará se o dívky, ale i zralé ženy všech věkových kategorií. Dnes trh nabízí produkty značky Dermacol nejen u nás, ale také v ostatních státech Evropy, USA, je možné je zakoupit také v Kanadě, Austrálii nebo ve Spojených arabských emirátech.

Ahoj Hollywoode!

Dermacol vznikal v rukou filmových maskérů studií na Barrandově v Praze. Značka se postupně rozvíjela od šedesátých let, kdy ji založila Olga Knoblochová. Nejen její zásluhou vznikl vůbec první krycí make-up v různých barevných odstínech. Stal se velmi oblíbený a žádaný, proto na něj brzy získala licenci také studia Hollywoodu. Kromě neustálého rozvoje líčidel přišel Dermacol s řadou – pečující kosmetika. Ta odličovala a pečovala nejen o pleť, ale také o celé tělo.

Zajímavosti

Všechny výrobky jsou vyráběny pod velmi přísnou kontrolou a splňují všechny standarty EU. Velké plus přípravků je to, že jsou hypoalergenní (většina z nich). Mnohé ženy také jistě potěší, že výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Fotografie publikována se svolením Author: zcool.com.cn  License: Public Domain Dedication http://all-free-download.com/free-photos/