dlouhé clip in vlasyNení potřeba se stát mistrem převleků, přesto můžete být pro každou příležitost jiná. Stačí pouze používat vlasy clip in. Dlouhé kadeře, můžete mít během deseti minut.  Vybrat si můžete barvu vlasů, zvolit délku, zda rovné či vlnité. Přestože nejste majitelkou husté kštice, vlasy clip in vám pomohou zahustit vaše přirozené vlasy. Cenová relace se pohybuje podle toho, zda si vyberete vlasy přírodní nebo umělé. Také podle hustoty a jejich délky.

Péče o vlasy clip in

Bude potřeba dodržovat jistá pravidla, která jsou obdobná jako u vlasů prodloužených. Šampón lze použít stejný, jako na běžné mytí vlasů. Hlavní je kartáč, který je určen pro česání prodloužených vlasů. Vlasy clip in, lze žehlit, fénovat, používat natáčky nebo papiloty. Pásy či prameny vlasů clip in, se připevňují pomocí malých sponek. Každý pás je vybaven silikonovým proužkem. Ten zabraňuje jednak poškozování vašich vlasů a rovněž má protiskluzový úkol. Vlasy „ na sponce“ mají tu výhodu, že můžete mít vlasy krátké nebo dlouhé, podle nálady a příležitosti. Mezi další výhody patří možnost pořídit si clip in ofinu. Odpadá nutnost stříhat svou vlastní ofinu. Pokud sníte o krátké ofince, není nic jednoduššího, než si připnout ofinu clip in. Nemusíte ani přemýšlet nad tím, jaké by to bylo mít krásný dlouhý cop. Firmy prodávající clip in, mají v nabídce copy rovné i kudrnaté. Dokonce rovnou s melírem, ale trefit se dá i do barvy podobné vašim vlasům.

Vysněné vlasy v okamžiku

Husté a dlouhé vlasy nemusí představovat nic nemožného. Jde o nejlehčí metodu prodloužení vlasů, u které si neponičíte svoje vlasy. Není potřeba investovat mnoho peněz. Tato metoda je k dispozici za velmi příznivou cenu. Vlasy clip in, pomohou zkrátit dobu čekání, než vám narostou vaše vlasy do požadované délky. Avšak tyto vlasy je nutné na noc sundávat, aby se nezacuchaly a nepolámaly. Klidně můžete být majitelkou hned několika účesů, které vždy zvolíte podle společenské události či nálady. Vlasy clip in, jsou i skvělý dárek, který potěší nejednu ženu. Určitě se vyplatí mít aspoň jedny v zásobě, pro společenské události. Vlasy clip in vám vydrží až několik let. Jestliže budete chtít vyzkoušet sestupný střih, můžete si je vzít ke své kadeřnici. Ta vám vlasy clip in, sestříhá podle vašich požadavků.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net