Vybrat vhodný dárek nebývá někdy žádný med. Blíží se vaše společné výročí nebo narozeniny vašeho partnera a stále netušíte, čím jej obdarovat? Hodinek má dostatek, košile nenosí, peněženku dostal loni, řetízek na Valentýna, vstupenku na sportovní akci k Vánocům? Co ještě pořídit, aby se to neminulo účinkem?

Pokud zrovna nemáte na účtu dostatek financí, aby to pokrylo nákup nového Ferrari, pak už asi zbývají jen erotické masáže. Co si budeme povídat, dobré jídlo, rychlá auta, sportovní utkání a erotická masáž jsou věci, kterými nepohrdne žádný chlap. Když pomineme tedy auto se znakem koníčka, můžete se blýsknout vynikající večeří a erotickou masáží.

Staňte se jeho bohyní

Erotická masáž pro muže spojuje příjemné s užitečným. Ulevíte jeho znavenému tělu, promasírujete svaly a navodíte pocit uvolnění. Jedná se o masáž nohou včetně chodidel, zad, hýždí, intimních partií. Ideálně, když to spojíte se společnou sprchou či koupelí. Na rozdíl od klasické masáže je však zde primárním cílem navodit pohlavní vzrušení. Masáž a laskání jeho těla poslouží i jako výtečná předehra. Vašim hlavním zájmem by měly být oblasti jeho „slabin“ a intimní části těla.

Co vše erotická masáž vyžaduje?

K takovéto masáži vám bohatě vystačí kokosový olej, dětský olej či tělové mléko a vlastní tělo, jako masážní pomůcka. Masírovat lze nejen rukama, ale celým svým tělem. Rozhodně nemusíte skládat zkoušky z masáží. Stačí, když budete nahá či lehce oděná a budete svého miláčka hýčkat a dráždit – použijte veškeré ženské zbraně. Muži erotické masáže milují, ale ti zadaní si je s ohledem na svou partnerku nedopřejí, protože to některým ženám připadá už jako nevěra. Opak je pravdou. Jestliže si netroufáte takové blaho dopřát svému partnerovi sami, pak není nic špatného, když na tuto masáž zavítá do salónu. Ovšem počítejte s tím, že cílem erotické masáže není napravit bolest zad, ale navodit rozkoš, kde samozřejmostí je vyvrcholení.

Obrázek: pixabay.com