hocus a lotusNejspíš bych měla hned v úvodu uvést vše na pravou míru a představit vám, kdo je Hocus a Lotus. Především kamarádi, kteří mají pod palcem jazykové kurzy pro děti. Učení nemusí být vždy otravná nuda! A u dětí by to mělo platit obzvlášť. Nenásilnou formou se mají možnost naučit: Angličtinu, Italštinu, Španělštinu či Němčinu, ale i Francouzštinu. Výběr je skutečně pestrý a v životě se jim tato zkušenost bude určitě hodit. Možná už jste se setkali s angličtinou pro děti, ale věřte, že jde o zcela inovativní metodu, která nemá konkurenci!

Hocuse a Lotuse děti milují

Dvě roztomilé a vtipné postavičky Hocus a Lotus se stanou kamarády i vašich dětí. Společně se totiž přenesou díky magické formule do zcela jiného světa. A nepotřebují k tomu ani cestovní plášť nebo kouzelný prsten princezny Arabely. Vašim dětem bude stačit „magické tričko“ a rituál. Společně se děti postaví do kruhu, kde se uchopí za ruce a vysloví „kouzlo“ poté napočítají do deseti, ale to už musí být v jiném jazyce. Vyučování je rozděleno do čtyř kategorií, kde nechybí čtení, hry a animovaná pohádka. Z takového učení budou děti doslova jásat. Pokud si kladete otázku, zda je možné, aby Hocus a Locus navštívil i vás, věřte, že je to možné! Jsou to malí cestovatelé. Jestli používají létající kufr nebo kouzelný koberec, to nevím? Musíte se jich zeptat sami. A teď zase do reality. Cestovat může Hocus i Lotus díky franchisovému programu, který je akreditován MŠMT ČR. Angličtina pro děti nebyla nikdy zábavnější.

Informace o vzniku

Tento nápad se zrodil a vznikl v Itálii pod názvem „The Adventures of Hocus and Lotus“. Jde o výuku určenou malým dětem od věku tří do deseti let. Do tohoto projektu se rovněž zařadilo mnoho významných osob a institucí zabývajících se vzděláváním dětí předškolního věku a také lingvistikou. Patří sem například Ministerstvo Itálie, Asociace mateřských školek, Univerzita La Sapienza v Římě. Nemusíte se bát, skutečně nejde o nic nadpřirozeného. Nejsou v tom žádné čáry a máry, ale mnohaletý výzkum pod vedením profesorky psychologie Traute Taeschner. Jako bonbónek přidávám i video.

Obrázek: http://www.hocus-lotus.cz/