Hodinový manželJistě jste už slyšeli o službách hodinového manžela. Tyto řemeslné služby ocení každý, kdo si neví rady s domácími opravami nebo běžnými stavebními úpravami. Hodinový manžel to není jen pomoc pro osamělé slečny a dámy, ale pro všechny domácnosti i kanceláře, ve kterých chybí zručný kutil, který by zastal běžné opravy, montáže či instalace. Všeuměl a univerzální kutil se k Vám rád dostaví, aby díky svým znalostem a bohatým zkušenostem napravil veškeré technické nedostatky a závady, které Vám ztěžují bydlení ve Vaší domácnosti.

Hodinový manžel vymění žárovku i těsnění vodovodní baterie, s přehledem si poradí i s instalací satelitního přijímače či kompletací nábytku a jeho služeb můžete využít i pro vymalování pokojů nebo obkládání koupelny. Tyto a celou řadu dalších služeb z různých řemeslných oborů pro Vás rychle, odborně a spolehlivě vykoná Hodinový manžel Praha 4, který má s takovými pracemi bohaté zkušenosti a dostatečně se vyzná v problematice domácích oprav.

Profesionální nářadí a cenově dostupný materiál

Hodinový manžel disponuje profesionálním nářadím pro výkon potřebných prací a vždy má potřebný přehled o používaných materiálech a jejich dostupnosti na trhu. Díky spolupráci s dodavateli těchto materiálů je pak schopný zajistit nákup potřebného zboží za velmi příznivé ceny, což jistě velmi oceníte při finální kalkulaci ceny za poskytnuté služby. Hodinový manžel Praha si zakládá na dochvilnosti a na místo smluvené zakázky se dostaví vždy včas. Veškeré práce provádí s maximální důsledností a vždy s maximálním ohledem na Vaše okolí. Po dokončení všech prací je samozřejmou součástí služeb i finální úklid prostor.

Obrázek: hodinovymanzelpraha.org