Domácí mazlíčciChystáte se na dovolenou a trápí vás, kde bude mezitím vaše zvířátko? Napadlo by vás před pár lety, že bude existovat hotel pro zvířata? A dokonce i s hvězdičkami? Přiznám se, že mě teda rozhodně ne. Oblíbenost těchto zařízení stoupá a výhody, které sebou zvířecí hotel přináší, se nedají popřít. Když si lidé vybírají hotel, kde budou ubytováni, zajímají se o ubytovací podmínky, prostředí, vybavení, cenu a popřípadě jiné služby spojené s ubytováním. Podobné to je s hotely pro domácí mazlíčky. Společně se v dnešním článku podíváme na body, kterým je nutné věnovat pozornost ještě předtím, než vyberete hotel pro své zvířátko.

Začněte u svého mazlíka

Ať už pejsek nebo kočička či jiný mazel by měl být zdravý. Bez vnějších a vnitřních parazitů a příznaků infekčního onemocnění. Lidé se v hotelu prokazují občanským průkazem, zvířátka se musí přihlásit platným očkovacím průkazem.

Výběr ubytovacího zařízení

Hotely se od sebe různí jednak podmínkami pro přijetí, velikostí a nabídkou služeb. Je potřeba zjistit jak staré zvířátka přijímají. Od kolika měsíců věku a také doba příjmu a výdeje zvířátka. Zda fungují pouze v pracovní dny nebo i víkendy. Způsob platby a možností v případě stornování pobytu. Je dobré si najít webové stránky, kde je možné vidět venkovní, ale i vnitřní zařízení ubytování. Zajímejte se o krmení zvířátek, přístup, venčení – jaké krmivo je používáno a zda je možné použít své vlastní a jiné důležité informace. Jestli je možné dát zvířátku sebou hračku na kterou je zvyklé a zda bude v kontaktu s jinými zvířaty. Předem si napište otázky, které vás budou zajímat, abyste na nic nezapomněli.

Různé styly ubytování

Některé hotely fungují tak, že má každé zvířátko svou kóji, která se může lišit vybavením i velikostí. Kóje mohou být venkovní, které jsou vytápěné nebo vnitřní. Zajímejte se o možnost veterinárního ošetření v případě nutností. Mezi základní vybavení zvířecího hotelu bezpochyby patří škrabadla, pelíšky, odpočívadla, hračky, mističky, toalety, úkryty a jiné. Mezi nabízené služby může patřit zastřižení drápků, koupání, čištění zoubků a uší, výcvik, prodej veterinární kosmetiky, poradenství v chovatelství a spousta jiných doprovodných služeb.

Fotografie publikována se svolením Author: zcool.com.cn License: Public Domain Dedication http://all-free-download.com/free-photos/