holit nebo neholit?Otázku: „Mám se „tam dole“ oholit nebo ne? „ si minimálně jednou za život položí úplně každá žena. Někdo považuje vyholování intimních partií za naprosto běžnou věc, jiný se na to zase doposud dívá s odporem. Ať tak či onak – je to otázka vkusu. Některé ženy zkrátka odmítají se svými soukromými místy cokoli dělat, nechtějí se pouštět do experimentů a sáhnou-li po žiletce, dál než ke kolenům se s ní stejně nedostanou. A naopak jsou mezi námi i takové ženy, které nechtějí žít „na Evu“ a proto svá intimní místa vyholují úplně do hladka či si na těchto místech pohrávají s nejrůznějšími vzory a někdy dokonce i barvami. Takže zatímco holení nohou a podpaží je u žen v dnešní době jakýmsi nepsaným pravidlem, co se dámských intimních partií týče, je toto téma stále pro hodně lidí tabu. A jak jste na tom vy?

Když jde malý bobr spát…

Kdysi dávno běhala po internetu nelichotivá zpráva, že jsou české ženy nevkusně zarostlé až hanba a svými intimními místy připomínají spíše bobra než pěstěné ženy. S touto novinkou vyrukovali Chorvaté a považovali to za jakýsi názor na české ženy. Inu, ne každé ženě vadí mít v klíně vodního hlodavcea věřte nebo ne – ale i některým mužům tento styl ani za mák není nepříjemný. Přeci jen – nechat to tak, jak to je – je jeden z nejjednodušších způsobů. A proti gustu…

Je libo barvičku?

Ačkoli obarvené chloupky v intimních místech jsou vidět opravdu jen zřídka, ve světě to není nic neobvyklého. To možná jen my jsme tak trochu opožděný národ. Zvláště ženy, které mají tmavou barvu vlasů, ale „dole“ jsou světlé jak andílci, by měly zakročit a barvy přiblížit. A kdo chce být originální, hodí si tam nějakou neonku, svítivě červenou barvu, klidně i zelenou, modroujak je ctěná libost. Takže chcete-li svého partnera, přítele, manžela, milence překvapit, stačí, když si v drogerii koupíte obyčejnou barvu na vlasy.

Čáry máry fuk s žiletkou

Oholit se úplně do hladka, kdy na intimních partiích nezůstane jediný chloupektak to řeší většina žen. Přeci jen je to rychlé, praktické a mužům se to líbí. Odvážnější ženy ale po žiletce sáhnou i s úplně jiným úmyslem a vyčarují si tam nějaký zajímavý tvar. Ať už si tam necháte obyčejný proužek, nebo využijete své zručnosti a vykouzlíte tak pro svého milého například srdíčkozáleží jen na vás.

Fotografie publikována se svolenímphotostock Photography/FreeDigitalPhotos.