zakázané ovoceV každém vztahu je důležité, abychom zůstali sami sebou. Ano, někteří se dokážou změnit pro lásku, pro rodinu, ale život není jen o tom, co chceme, co máme, nýbrž o kompromisu, úctě, oddanosti, lásce.

Avšak každému z nás se nejednou naskytne „zakázané ovoce„. Přijde samo, aniž byste ho hledali, v tu nejlepší možnou dobu a vy stojíte na rozcestí. Vzít si to, nebo raději ne? Je to jako byste celý život toužily po něčem, někom výjimečném, ale ono ne a ne to přijít. Až pak jednou. Někdo toho dokáže využít, chytnout se druhé šance a jiný je spokojen s tím co má, byť v hloubi duše ví, že je tu někdo, něco, čím jeho život dělá i na pár vteřin šťastným.

Jsem hádankou

Všichni máme rádi neobvyklé věci, které si nedokážeme vysvětlit. Někdo tomu říká osud, jiný zase pokušení. Ono obojí je správně. Nikdo z nás neví, co nám osud, život nadělí. My ho můžeme jen ovlivnit našimi činy. Proto, když se nám naskytne zakázané ovoce, je to jako hádanka, kterou chceme, někdy musíme odtajnit. Obzvlášť ženy jsou v tomto směru jako nedobytná pevnost. Jejich neúplné odpovědi, dlouhé čekaní, dohání některé muže k přehodnocení svých cílů. Pak už je to jen třešinka na pomyslném sladkém dortu, kterou si vychutnáváme. Ale, všechno má své pro a proti.

Jak chutná zakázané ovoce

Odolat zakázanému ovoci je opravdu těžké. Proč by také ne, když je to něco, co jste si celý život přály. Proto mnoho z nás nedokáže odolat a zkusí to. Jediné, co v tom okamžiku zapomeneme, jsou následky. Následky v podobě hořkosti, nebo sladkosti. To jaké to bude, ale závisí jen a jen na vás. Těžké to rozhodnutí je. Je to jako sázka do loterie. Ten, kdo nesází, nevyhraje. Ale na druhou stranu, kdo nesází, nic neztratí. Tak schválně, kdo odolal?

Fotografie publikována se svolením od Photostock Photography FreeDigitalPhotos.net