Jak udržet vztahJak to mám udělat, aby můj vztah nikdy neskončil? Také jste si někdy položili podobnou otázku? Není se čemu divit, co se lásky týče, nikdo z nás ji nemá jistou, ani kdyby se na hlavu stavěl. Když jde o lásku, všichni máme strach, zda vydrží nebo ne. Existuje láska na celý život? Co myslíte? Obecně vzato je to hodně individuální. Každý zamilovaný pár, který si prochází nádhernými začátky, má dojem, že zrovna tahle láska je ta pravá. A jak je známo, pravá láska nemá konec. Jenže mnohdy i ten sebedokonalejší vztah najednou uvízne v mrtvém bodě, odkud je jen opravdu složitá cesta ven. V předchozích dvou článcích jsme vám poradili, čím a jak se o váš vztah starat. Dnešní článek nebude výjimkou, proto se pojďte společně poučit, ať váš vztah trvá co možná nejdéle!

  • Jak? Kdy? Co? A proč? Aneb zajímejte se o sebe navzájem!

    Když vám radíme, abyste se o toho druhého zajímali, rozhodně po vás nechceme, aby se z vás stali špióni na volné noze. Zajímat se, to ano, ale všeho s mírou. Aktivně se ptejte nejen na jeho život, ale i na jeho zájmy či koníčky, kterým se ale následně nesnažte přizpůsobovat za každou cenu! Máte-li stejné koníčky, je naprosto v pořádku, když se jim budete společně věnovat. Na druhou stranu je nelogické předstírat zájem jen proto, že vaše polovička daný koníček miluje. Uvědomte si, že pokud vás má rád, nepřestane si vás vážit jen proto, že zrovna neholdujete fotbalu, kdežto on je nadšeným fanouškem, stejně tak jako žena neztratí zájem o muže, který nemůže vystát Ordinaci v růžové zahradě, zatímco ona nevynechá jediný díl. Kompromis, to je oč tu běží!

  • Společně se bavte, užívejte si legrace a společných chvilek

    Všimli jste si někdy, jak se projevuje šťastný a spokojený pár? Dva lidé se neustále smějí, vtipkují, navzájem se pošťuchují a v dobrém si jeden druhého dobírají. Mají-li se dva lidé rádi, nemají problém dělat si před tím druhým legraci a různé hlouposti. Zkrátka se mezi sebou nestydí. Smích je nenuceným afrodiziakem každé lásky, protože pokud se dokážete odvázat, dělat pitominky, smát se na celé kolo a zkrátka blbnout před svou drahou polovičkou, je to důkaz toho, že se s ní cítíte dobře. Kdežto pokud si dáváte pozor na to, co děláte, značí jen o tom, že jste v jeho společnosti nesví. Snažte se spolu trávit co nejvíce času, užívat si legraci, dělejte hlouposti a smějte se. Váš vztah to jedině okoření.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net