nehtůmS příchodem podzimu jste změnili své šatníky a stejně jako měníte kolekci svého oblečení, měli byste stejnou pozornost věnovat i svým nehtům. Podzim s sebou přináší barvičky, které budou IN a naopak také udává směr odstínům, kterým byste se měli v tomto období vyhnout tím nejširším obloukem. Pokud si s povolenými a naopak zakázanými barvami nevíte rady, tento článek vám s vaší nevědomostí pomůže. Po jeho přečtení už budete mít jasno, které barvy vládnou letošnímu podzimu a kterým odstínům již dávno odzvonilo.

Třpyt a lesk

Vezmeme-li v potaz třpytivé a lesklé barvy, pojednáváme už o úplně jiné kapitole. Metalické barvy tu byly, jsou a budou, módní svět jim ještě nechce dát sbohem a proto s nimi můžete zazářit i v letošním podzimním čase. Chcete-li působit svěže, dovolte svým nehtům zbarvit se do třpytivého stříbrného laku. Máte-li to štěstí, že vám opálená pokožka vydržela až dodnes, zbarvěte své ruce do bronzových a zlatavých odstínů. Nikde není psáno, že se musíte omezovat pouze na tyto tři odstíny! Dovolte svému „já“ vyniknout pomocí třpytek, barevných hvězdiček či jiných podobně rozverných tvarů a nechte své nehty roztančit ve stylu diska.

Decentní, ale i nevšední

Podzimní počasí nutí teploty klesat k nulovým hodnotám. Chcete-li jít s dobou i co se barvy vašich nehtůnehtům týče, měli byste hluboko do šuplíků schovat pestrobarevné laky, které svými zářivými a křiklavými odstíny připomínají odvážné koktejly, jimiž jste si zpříjemňovali pobyt na pláži. Není žádnou novinkou, že i letošnímu podzimu vládnou temnější, jednodušší a umírněnější barvy, které jdou v čele s tmavě rudou a vínovou, jenž vaše ruce promění v nesmrtelnou klasiku. V kurzu bude i fialová, díky které nehty získají futuristický nádech. Zabrouzdáme-li do vod novinek, připravte své ruce na útok modréelektrická, holubí a královská modř.

Tělový nádech

Tzv. nahé líčení s sebou přináší i novinku v podobě nahých nehtů. Takové nehty jsou dokonale upravené a to včetně okolní kůžičky, protože onen zvolený odstín laku na nepěkně vyhlížející okolí nehtů dokáže velice snadno a rychle upozornit. Rozhodnete-li se pro tuto variantu, rozhodě svým nehtům dopřejte dostatečnou péči a věnujte jim pozornost. Nalakujete-li vaše ruce tělovým, pudrovým či světlounce růžovým nebo broskvičkovým lakem, budou vypadat velice pěstěně a elegantně.

Práskač v jiném slova smyslu

nehtůmPraskací laky jsou sice neokoukané, zajímavé a originální,  žádnou novinku však nepředstavují. To ale neznamená, že se tuto sezónu propadnou v žebříčku! Pokud chcete být originální a zkrátka jiné, zahalte své nehty do dvou vrstev tohoto nevšedního laku. Barevné kombinace jsou v tomto případě neomezené, záleží to tedy opravdu jen na vás, do jakých tónů své nehty zabalíte. Co se aktuálních trendů týče, vsaďte na odstíny zelené, kaštanově hnědé, oranžové či borůvkové.

Fotografie publikována se svolenímFrameAngel, Danilo Rizzuti,  Hyena Reality Photography/FreeDigitalPhotos.