kabelůka1Podíváte-li se kolem sebe, zjistíte, že kabelky hrají v životě nejedné ženy velice důležitou roli, minimálně co se týká jejich image. Možná, že i vy přemýšlíte, že byste si mohly pořídit novou kabelku. Otevřete nějakou internetovou nabídku a zarazíte se. Zobrazí se vám široký sortiment, u kterého není jednoduché rozhodnutí. Na vážkách můžete být mimo jiné například i ve volbě velikosti kabelky – je lepší vybrat menší nebo větší? To není samozřejmě jednoduchá otázka a v žádném případě na ni neexistuje univerzální odpověď. Je třeba zvážit, co se vám líbí, ale také to, k jakým příležitostem budete tu či onu kabelku nejvíce využívat!

Velké kabelky jsou IN

V posledních několika letech je trend spíše větších kabelek. Po kabelkách větších rozměrů tak sahá čím dál více dívek a žen. A důvod? Je jich několik – jednak je to celosvětový módní trend a dále se vám do takové kabelky vleze rozhodně více věcí a co si budeme říkat, podíváte-li se dnes do kabelky, kolikrát se až zděsíte, co v ní všechno najdete. XXL kabelka v největší velikosti tak může být i pro vás ideálním řešením obvykle spíše pro univerzálnější, všednější využití nebo klidně na nákupy.

Malé kabelky na společenské akce

Protipólem velké kabelky je přirozeně kabelka v nejmenší velikosti. I na ni nedá mnoho žen dopustit a ví proč. Takové kabelky nejsou těžké a hodí se především pro společenské příležitosti. Asi si ji nevezmete na nákupy, ale třeba do divadla nebo na rande nejsou rozhodně špatnou volbou.

Zlatá střední cesta

Většina žen však stejně uvítá jakousi zlatou střední cestu. Takže nesáhne ani po obří kabelce, ani po malé kabelce, ale jednoduše je pro ně nejlepším řešením kabelka střední velikosti. Ty jsou nabízeny vůbec v nejširší nabídce a vysoká variabilita se u nich promítne i co do účelu využití – vyberete-li správně, můžete si takovou kabelku vzít prakticky kamkoliv!

Foto: bagolo.cz