oční stínyTak za pár dní nám oficiálně začíná jaro. Toto krásné období je asi nejdůležitější nejen pro nezadané lidi, ale i pro ty, kteří potřebují shodit nějaká ta kila navíc. No možná jste to už zaznamenali. Mnoho mladých lidí se vydává do fitcenter, nebo si obléknou běžecké oblečení a pomalým během se vydají k nejbližšímu lesu. Jak dlouho jim to ale vydrží, je věc druhá. A pro nezadané lidi? Začnou sedávat v zahradních restauracích, vydávají se na výlety, či provozují venkovní sporty. Ono seznámit se můžou kdekoliv, a kdykoliv a o to především jde. Nicméně tito lidé se i výrazněji oblékají. Musí na sebe upoutat. A zde je pár malých triků, jak zaujmout druhou polovičku – především muže.

Barva oči napoví, jaký jste typ

Říká se, že barva očí napoví, jaký typ jste. Chcete-li tedy přitáhnout druhou polovičku, jak byste to měli udělat? Postačí vám na to pouze pár minut, a díky očním stínům, linkám dokážete vykouzlit neskutečné krásné oči. Mezi nejlepší trendy make-up na jaro 2015 jsou jemné linky, stíny světlejšího odstínu hnědé, levandulové, modré, růžové barvy.

Klíčová barva – oční stíny

Rozhodně stojí za to, se vydat do drogérie a zakoupit si pár očních linek a stínu. Nepotřebujete ale plnou sadu, postačí vždy jeden kus, kde jsou obvykle dva odstíny barev. Doma v klidu si postupně sami vyzkoušejte, jaká barva nejlépe sluší vašim očím, ale i tváři. Máte-li hnědé, černé oči, rozhodně vám budou slušet zelené oční stíny, máte-li šedivé oči, barva očních stínu je fialová, modrá, jemné švestková, jsou-li vaše oči zelené, bude vám slušet jemně růžová, fialová, světlejší hnědá a máte-li modré oči, doporučují se hnědé až fialové oční stíny.

Klíčová barva – oční linky, řasenky

Je-li barva očních stínů světlejší, použijte hnědé, až černé linky, které opticky zvětší vaše krásné oči. Můžete použít i kousíček světlého lesku do vnitřních koutů očí pro jejich zvýraznění.  Dále použijte řasenku. Avšak častou chybou v používání řasenek je to, že na své řasy často nanášíme i několik vrstev. Ne že jen řasy tím ničíme, lámou se, jsou jemné, často vypadávají, ale vlivem vlhkosti se uvolňuje barva a my vypadáme spíše jako klauni.

 

Fotografie publikována se svolením od Ambro Photography FreeDigitalPhotos.net