Blíží se narozeniny Vašeho dědečka a ráda byste mu společně s ostatními vnoučaty udělala radost krásným dárkem k narozeninám? Nebojte se improvizovat a darujte k narozeninám některý darek-pro-deduze zážitků od Firmy na zážitky.

Kulaté narozeniny si zaslouží nejen oslavu s celou rodinou, ale také dárek, který nezůstane nerozbalen ve skříni mezi ostatními věcmi. Jako dárek k 50 tak můžete darovat například střelecký kurz pro ženy, romantickou plavbu po Vltavě s kapitánem nebo medovou masáž. Mnohé jiné zajímavé typy najdete také na webových stránkách Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze-k-narozeninam/.

Pivní kůra pro dva – skvělý dárek pro dědu

Vašemu dědečkovi můžete darovat například lázeňský pobyt s pivní kůrou pro dva. Během pobytu v klášteře Hradiště pod Jizerou si bude moci obdarovaný vychutnat nejen lahodný chmelový nápoj, jehož historie v pivovaru Klášter sahá až do 12. století, ale také výlety za historií a vydat se tak například na návštěvu nedalekého zámku v Mnichově Hradišti, zámku v Sychrově nebo hradu Kost či Bezděz.

Během pobytu v útulném prostředí hotelu Malý pivovar Klášter čeká na obdarovaného bohatá nabídka wellness služeb. Odpočinout si tak může v pivních lázních, při masáži, během pobytu v sauně či ve vířivce nebo v bazénu s původními klenutými stropy. S takovýmto dárkem pro dědu potěšíte nejen Vašeho dědečka,ale také Vaši babičku či jeho přítelkyni, kterou bude moci vzít na relaxační víkend sebou. darek

Jezdec či průvodce

Pokud Váš dědeček patří k milovníkům jízdy v automobilu, určitě ho potěší možnost vyzkoušet si jízdu ve Fordu Mustangu GT500 Shelby nebo jízda v supersportu McLaren. Svůj dětský sen stát se strojvůdcem si bude moci splnit s voucherem na průvodčího vlaku na zkoušku. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv zážitkový dárek, vždy vykouzlíte na rtech obdarovaného úsměv, který Vám bude odměnou za dobře zvolený dárek.