Podzimní bundyLetní teploty nám dávno daly sbohem, a proto je teď ten nejvyšší čas vytáhnout podzimní bundy a zachumlat se do něčeho hřejivého! Možná se s letní garderobou loučíte s nadšením, možná odkládání lehkého oblečení na dno hluboké skříně v duchu opláčete – ať tak či onak podzim tluče na dveře a o slovo se hlásí nové podzimní trendy. Jestliže ještě nemáte v otázce podzimní bundy jasno, přečtěte si náš dnešní článek, kde se podíváme na zoubek aktuálním trendům a poradíme vám, v čem si budete moci hrdě vyrazit do ulic. Tak se nechte inspirovat, ať vám nechybí styl a šmrnc!

Módní stálice je i letos jasnou volbou!

Jestli nějaký trend patří mezi módní stálice, pak jsou to jednoznačně koženkovéKoženková bunda bundy. Právem se zařadily mezi nejoblíbenější společníky pro chladný podzim, a pokud na ně letos vsadíte i vy, šmrnc vám rozhodně chybět nebude. Nesmrtelnou klasikou je černý křivák, který si můžete obléci jak k sukni, tak i k legínům nebo riflím – záleží na tom, co je vám nejpříjemnější. Koženkové podzimní bundy mají nádech rebélie, což ocení především ženy, kterým nechybí sebevědomí a kuráž. Je-li pro vás černá moc drsná, s klidným srdcem vsaďte na jinou barevnou variantu – vždyť přece víte, že podzim barvám fandí!

Podzimní bundy, které nikdy nezestárnou!

ParkaIdeální volba pro procházky podzimní přírodou, na cestu do práce i na oblíbené nákupy s vaší nejlepší kamarádkou! Hledáte-li stylovou společnici pro letošní podzimní období, pak je vaší trefou do černého stylová parka. Určitě oceníte její úžasnou univerzálnost, neboť si v ní můžete vyrazit prakticky kamkoli a všude vám bude dělat parádu. Co se barev týče, nebojte se být odvážná! Podzimní bundy si barvy jednoduše žádají a jestli vás zajímá, který odstín sluší parkám nejvíce, pak vsaďte na khaki, tmavě modrou, hnědou nebo vínovou!

Nenucená elegance, které neodoláte!

Milujete pohodlí a dáváte přednost elegantnějším modelům? Pak pro vásKabát neexistuje lepší rozhodnutí, nežli si vybrat mezi nádhernými kabáty! Chybu rozhodně neuděláte, pokud se letos trochu odvážete a vsadíte na křiklavé barvy – pamatujte, že čím výraznější odstín, tím lépe! Podzim je sice období barev, ale určitě si i vy všímáte, že vás obklopuje šero, což je dáno i tím, že mnoho lidí volí barevně nevýrazné oblečení. Jděte na to jinak a zahalte se do dech beroucího kabátu, ve kterém budete v ulicích nepřehlédnutelná!

Obrázek: modniinspirace.cz

Fotografie publikována se svolením Marin FreeDigitalPhotos.net