GucciMezi nováčky, i když je tato značka velice známá, populární, se objevila kosmetika Gucci. Gucci je módní dům, který je synonymem pro sexy italskou krásu, módu.

Nová kolekce obsahuje oční stíny, rtěnky, laky na nehty, make-up, stejně jako štětce, přípravky na kůži a podobně. Všechny tyto kosmetické přípravky jsou v krásných, originálních pouzdrech, sklech. Jedná se o kvalitní kosmetické přípravky, které si již získaly několik tisíc zákazníků.

Něco málo o Gucci přípravcích

Gucci Face

Toto hedvábné sérum dokonale připravuje pleť pro make-up. Vytváří originální, hedvábný efekt, lehce se roztírá, rychle se absorbuje a okamžitě hydratuje. Jedná se o sérum, které obsahuje přírodní složky a také hedvábí.

Gucci Nails

A jak si na tom stojí dekorativní kosmetika, určená pro zkrášlování rukou? Mezi oblíbenými barvami laků na nehty je zlatá. Vysoce lesklý zlatý lak kombinuje ty nejmodernější prvky a inovativní štětec zaručí dokonalý zážitek manikúry. Štětec je trojúhelníkového tvaru, dokonale hladký.

Gucci Lips

Červená barva na vašich rtech je inspirována nejen moderním, ale i retro stylem. Inovativní receptura obsahuje směs vosků, pryskyřice. Dokonale seřezaná rtěnka, pokryje každé místo na vašich rtech. Je uložena ve zlatavě-černém pouzdře, které dodává pocit bohatství. Dekorativní kosmetika odjakživa patřila mezi nejoblíbenější sortiment ve světě žen.

Fotografie publikována se svolením Free Vector logo Gucci logo Public Domain Dedication http://all-free-download.com/free-photos/