JillV předešlém článku o Jillian Michaels jste byli seznámeni s jejím životem. Nyní se podívejme více do soukromí. Zajímá vás, jak často Jill cvičí? Jakou má povahu?  Nebo vás zajímá, čím vším se živí? Čtěte dál!

Rychlá fakta o životě

1) Její přezdívka je Jill.

2) Jillian byla v mládí obézní a velký zlom v jejím životním stylu přišel spolu s přihláškou na karate. Jill začala zdravě jíst a hýbat se, což byl klíč ke štíhlému tělu. V karate také získala černý pás.

3) Mimo to, že se živí jako osobní trenérka, je také podnikatelkou, herečkou, producentkou, režisérkou.

4) Její přítelkyně se jmenuje Heidi Rhoades. Společně s Jill mají dvě děti, holčičku Lukensiu a chlapečka Phoenixe.

5) Je kamarádka americké herečky Vanessy Marcil a je kmotrou jejího syna Briana Austina Greena.

6) Jillian je vegetariánkou. Není to proto, že by tvrdila, že maso není zdravé. Stojí za tím, že je člověk všežravec a měl by jíst maso minimálně jednou týdně. Masa se ale vzdala z toho důvodu, že je velkou milovnicí zvířat a bojuje za záchranu psů od svých sedmnácti let.

7) Ve své show vystupuje Jill jako neústupná trenérka, která na všechny křičí a je sprostá. Ve skutečnosti je ale velmi mírumilovná a milá.

Co má ráda?

8) Jejím neoblíbenějším městem je New York.

9) Její nejoblíbenější jídlo je čokoláda

10) Jill miluje motorky. Je také hrdá na to, že jich má pět, z nichž jedna je Ducati Desmosedici. Je jedinou majitelkou této motorky v rámci USA.

11) Miluje muziku, poslouchá především rap. Při cvičení si pak pouští rock a na relaxaci Coldplay. Nejvíc ze všeho lituje, že sama neumí hrát na žádný hudební nástroj.

Čeho se bojí?

12) Její největší obava je z toho, že by měla běžet maraton. Nesnáší totiž běhání.

13) Bojí se také mimozemšťanů.

Ostatní zajímavá fakta

14) Nesleduje televizní zprávy.

15) Jill se nikdy neváží. Má doma sice váhu, ale nepoužívá ji a nehledí na to, kolik váží. Tvrdí, že jí její džíny vždy řeknou, když se její tělo vymyká její fitness dráze.

16) Jako většina žen, i Jillian má problematické zóny. Nezáleží na tom, jak je hubená, stále má celulitidu. Vyzkoušela řadu přípravků a procedur, ale vyhrála nad ní až v momentě, kdy se s ní smířila.

17) Kromě cvičebních programů na několika DVD vydala také čtyři videohry pro PC a X-Box.

18) Každý den ráno po té, co vstane, sedne ke svému počítači a snaží se odpovědět na všechny e-maily, kterých je denně až padesát.

19) Cvičí třikrát až čtyřikrát týdně. Její tréninky jsou velmi náročné a obsahují např. bojová umění, power jógu a různá posilování.

20) Opravdu věří, že nic není nemožné.

Fotografie: Jillian Michaels Author: Rocky Mountain High licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com