Jungle speedNudíte se a chtěli byste si zahrát něco zajímavého, rychlého a zábavného? Nemáte chuť na komplikované hry se složitými pravidly? Právě od toho je tu rychlá postřehová hra Jungle speed!

Hra, která si vás získá

Jungle speed je velice oblíbená párty hra, při které budou prověřeny vaše reflexy a ohodnocen váš postřeh. Hra, kde se rychlejší stává vítězem, je stále oblíbenější a populárnější. Myslíte si, že vaše postřehové schopnosti nemají jedinou skulinku? Jste přesvědčeni, že vaše rychlost je bezkonkurenční? Zkuste hru Jungle speed a možná budete překvapeni, jak složité může být skloubit postřeh s rychlostí!

Pravidla

Před začátkem hry postavíte posvátný totem doprostřed stolu tak, aby to k němu všichni měli „tak akorát“. Každému hráči rozdáte po stejném počtu karet, který si každý z nich položí obrázkem dolů před sebe. Hra může začít! Cílem této hry je uchopit totem dříve než protihráč. Hrajete za sebou ve směru hodinových ručiček, otáčíte postupně své karty a jakmile budete mít shodný obrázek s někým jiným u stolu, musíte být rychlejší. Ukořistíte-li totem jako první, poražený si všechny vaše, ale i své karty dá do svého balíčku. Nesmíme zapomenout na jedno důležité pravidlo – každý hráč může hrát pouze jednou rukou! Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví svého balíčku karet.

Obsah balíčku

  • 1x pytlík
  • 1x totem
  • 1x pravidla
  • 72 karet symbolů
  • 8 akčních karet

Věk hráčů: je psáno od 7 let, ale dle mých zkušeností nemusí být věkově omezena

Doba hry: cca 15 minut, záleží na hře i štěstí – hra může trvat podstatně více, ale i méně

Počet hráčů: pravidla říkají maximálně 3 až 8, já říkám – kolik se vás vejde ke stolu, v takovém počtu hrajte

Herní systém: karetní hra, společenská hra

Jungle speed Expansion

Jungle speed Expansion je rozšíření pro klasickou hru Jungle Speed, které obsahuje dalších 80 hracích karet, včetně zbrusu nových akčních karet. Hra Jungle speed se tak stává zase o něco zajímavější a složitější. Nové symboly ještě více potrápí i ty nejrychlejší hráče! Díky rozšíření hry Jungle speed se vaše hra stane ještě větší divočinou.

Jungle speed – buďte rychlejší než blesk!

Fotografie publikována se svolením Ambro Photography/FreeDigitalPhotos.net