Kdy říci miluji těPrvní rande je pokaždé netrpělivě očekávaným okamžikem. Předchází mu celá řada příprav i psychického vyrovnání, stejně tak je důležité vymyslet místo, kam se na první rande vydat, aby tato schůzka neskončila naprostým fiaskem. Možná i vás v první chvíli napadne sáhnout po osvědčené klasice, neboť máte dojem, že s tímto rozhodnutím nemůžete udělat chybu. Bohužel ne vždy tomu tak je. Existují místa, které se pro první rande vysloveně nehodí, a proto byste se jim měli vyhnout co možná nejširším obloukem. Možná znějí zajímavě, možná jsou to místa, kam chodíte rádi a jsou vaše oblíbené, ovšem i přesto skrývají celou řadu nástrah. Chcete napovědět, která místa to jsou?

Na první rande se nehodí…

…večírek či akce pořádaná firmou

První rande je především o setkání dvou lidí. Na schůzku vyrážíte s úmyslem navzájem se poznat, zjistit o sobě určité informace a udělat si představu, zda má váš potencionální vztah šanci. Pro tyto a spoustu dalších důvodů je nevhodné pozvat váš protějšek na večírek či akci, kde se baví mraky lidí. Proč? Uvědomte si, že v takové společnosti byste se museli věnovat o ostatním a neměli byste čas jen pro sebe. Pamatujte, že první rande je čas, kdy máte mít oči jen sami pro sebe. 

…místa, která máte spojená se svým ex

Oblíbená místa, na která jste chodili s vaším ex, ve vás možná vyvolávají pocit jistoty, ale pro nový vztah to není ta nejlepší volba. Ať už je to příjemná kavárna, lavička v parku či rybník, kam jste se chodili koupat – všechna tato místa i celá řada dalších, která se zkrátka pojí s bývalými, nechte v zásobě na někdy jindy. Mohlo by se vám stát, že byste byli sentimentální a první rande si tak neužili. 

…drahý podnik nebo naopak odporný pajzl

V tomto případě se držte hesla: zlatá střední cesta. Je známo, že především mužům jde o dokonalý první dojem, a proto své něžné polovičky zvou do luxusní restaurace, kde je pravidlem, že muži na sobě mají oblek a ženy společenské šaty. Co ale budete dělat v případě, kdy se na tomto místě nebudete cítit příjemně? Ten samý případ platí i v opačném případě, kdy se na první rande rozhodnete vyrazit do tzv. pajzlu. Uvědomte si, že ačkoli vy tento podnik máte v lásce a cítíte se zde dobře, váš protějšek to nemusí cítit stejně.

Fotografie publikována se svolením Stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net