vkusné bydlení Každý z nás jistě často přemýšlel nad tím, jak stylově a vkusně zkrášlit svůj byt. Zároveň bychom byli neradi, kdyby ztratil svou osobitost a své jedinečné kouzlo. Jak takové požadavky skloubit dohromady?

Vynikajícím průvodcem světem designu jsou internetové stránky www.bdstaging.cz. Nejen, že se zde můžete inspirovat řadou realizovaných projektů, ale zároveň máte příležitost inspirovat se nejrůznějšími styly, použitím barev či sladěním nábytku. Úpravy designu interiéru si tady můžete také objednat.

Jak na přípravu nemovitosti k prodeji

A jak probíhá zajištění home stagingu? Zní to cizokrajně, avšak je to úplněPR-článek-Gabrielle-BDS-2 prosté. Jedná se o úpravu nemovitosti, aby byla co nejpřitažlivější pro potencionální kupce. Díky tomu může její prodejní cena stoupnout a doba prodeje naopak klesnout. Vždyť i bydlení vybíráme nejen podle lokality a podobných parametrů, ale také očima. Home staging je tedy možnost i pro vás, jak za co nejméně peněz zkrášlit, prosvětlit či zútulnit nemovitost. Zájemci se jen pohrnou už na základě zveřejněných fotografií.