Každý chovatel a majitel pejska potřebuje tu a tam inzerovat nebo sám sledovat inzeráty, jež nabízí nejen pejsky, ale i další služby spojené s čtyřnohými mazlíčky. Ať už se jedná o stříhání pejsků, inzerce psůzvířecí hotely – pokud páníček musí náhle vycestovat a pejska nemá kdo hlídat; případně hledá pro svého psa vhodnou fenku k rozmnožování. Ne nadarmo se tvrdí, že dobrá rada je nad zlato. Inzerce psů tedy může být i zdrojem cenných informací. 

Stejně, jako existují diskuze, jak postavit zahradní domek, jak vyrobit bylinkový sirup na kašel, jak vyčistit stříbro, jsou na portálech určených milovníkům zvířat také diskuze, kde mohou majitelé psů řešit své každodenní strasti i radosti. Přeci jen zatímco někdo je již zkušený chovatel, jiný má svého prvního psa a každou radu uvítá.

Inzerce psů pro začátečníky i zkušené chovatele

Inzerce psů na pejskar.cz je bohatým zdrojem, kde získat cenné rady od zkušenějších chovatelů. Uvažujete-li teprve nad pořízením psího miláčka, který by se stal členem vaší rodiny, a zajímáte se o plemena psů, zjistěte si více informací, protože ke každému člověku se hodí jiné plemeno. Někteří psi se hodí do bytu a mají rádi pohodlí, jiní naopak potřebují zaměstnávat po fyzické i intelektuální stránce. Určitě to sami znáte – někteří jsou typičtí „budulínci“ a jiní ostražití a všímaví.psí inzerce

Jedno místo a velké množství informací

Psí inzerce není pouze o prodeji, ale především o velkém množství důležitých informací, které se nevyplácí podcenit. Zapamatujte si jednoduché pravidlo: spokojený majitel = spokojený pejsek. Nekupujte psa od pofidérních prodejců a rádoby chovatelů, protože ačkoliv prodávají levněji, prodávají pouze za účelem výdělku – nikoliv z důvodů lásky ke zvířeti či k danému plemenu. Možná si ušetříte nějaký ten tisíc, ale také se lehce stane, že koupíte pejska se zdravotními problémy a charakterovými vadami, což se ve finále mnohonásobně prodraží a zároveň si koupíte s takovým pejskem hromadu problémů.

Obrázek: pixabay.com