MužI malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo! Znáte i vy tuto říkanku narážející na muže, kteří nebyli příliš obdarováni? Stále více žen si ale myslí, že by podobné řeči měly utichnout. Dávno odzvonilo dobám, kdy byli muži s menším vybavením v nevýhodě! Existuje celá řada důkazů potvrzující fakt, že menší mužská chlouba je v posteli mnohem užitečnější, než kdejaký obr! Muži si bohužel až příliš často vůbec neuvědomují, že se jim jejich vlastní penis může zdát mnohem menší, než ve skutečnosti je. Pánské komplexy jsou především v tomto směru úplně normální a je to způsobeno hlavně tím, že se porovnávají s ostatními muži ve sprchách či na toaletách. A navíc své přirození vidí shora, což jim na objemu ubírá. Ženy mají v tomto směru jasno – na velikosti nezáleží! Milé dámy – víte, ve kterých chvílích žížalky bodují?

 • Překvapení!

  Věděli jste, že se menší penis při erekci zvětší více, než ten větší? Možná je to pro vás překvápko, ale je pravdivé! Na tento fakt se může spousta mužů s menším vybavením spolehnout. Pokud se pokazil první dojem, ještě nic není ztraceno a jakmile jejich prcek vyroste, je mu právem dána druhá šance! Žížalka se vytáhne a tím si napraví zpackanou reputaci – což je velice pozitivní schopnost, nemyslíte?

 • Větší snaha!

  Je dokázáno, že se muži, kteří si sami o sobě myslí, že díky svému kašpárkovi patří k těžkému podprůměru, v posteli mnohem více snaží. Své menší rozměry totiž považují za handicap a často nabývají dojmu, že menší velikost musí své partnerce něčím vynahradit. A to je mnohem vítanější na rozdíl od příliš obdařených mužů, ze kterých si celá řada se svým vysokým egem jen tak nakráčí k posteli a sebevědomě čekají, že je partnerky začnou obdivovat. A za co čekají obdiv? Za to, že jim příroda nadělila více, než bylo nutné? Chlapi, notak…

 • Přesnější muška!

  Velký penis je sice atraktivní, ale co se fyzické rozkoše týče, není u většiny žen až tolik vyhledávaný, jak se často tvrdí. Pravdou totiž zůstává, že je to pro ženu méně příjemné. Muži, kterým bylo dáno do vínku úctyhodné přirození, se během určitých sexuálních poloh dostanou až příliš hluboko a díky tomu narazí na ženin děložní čípek. A to je hodně bolestivé a většina žen to přirovnává ke stejně vysoké bolesti, jako když muže někdo kopne do varlat. Pro takové muže jsou zkrátka některé polohy doslova pasé…a to je jejich smůla!

 • Méně možností!

  Klacek je prostě klacek. Přidávat na obrovský penis kupříkladu kroužky zvyšující rozkoš, či jiné pomůcky obsahující jemné gumové výčnělky pro větší požitek a vnitřní stimulaci ženské pochvy, je zkrátka zbytečné a bohužel i v mnohých případech doslova nemožné. Muži s větším penisem jsou o několik desítek příjemných hraček ochuzeni.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net