Krásná i bez make – upu

krásná i bez maku-upuKaždá žena si myslí, že bez make – upu nebude vypadat tak krásná, jako s ním. Make – up dokonale zakryje nerovnosti, pupínky, vrásky a vy se cítíte spokojeně a hlavně mladě. To jsou nejdůležitější informace, proč to žena dělá. Na druhou stranu musíte ale počítat s pravidelným nákupem tohoto přípravku, ale i ztraceného času, který byste mohli věnovat něčemu mnohem užitečnějšímu, jako je například partner, sport, odpočinek. A co si dát odpočinek i vaši pleti? Věřte, že i časem se vaše pleť stane krásnější, vláčnější, jen ji musíte trošku pomoci. Jak? Zde je pár rád, jak docílíte krásné, zdravé pleti bez make – upu.

Pravidelná očista

Pravidelnou očistou se myslí to, že každé ráno a večer si umyjete tvář čistou vodou. Divíte se, že to píší? Nedivte se, ale v poslední době je jakýsi trend chodit nalíčená i do postele. Že byste se báli toho, že váš partner vás nebude mít rád, že se mu nebudete líbit, tak jak vás příroda stvořila? Tohle je na jiné téma, ale vy hlavně dopřejete pleti volnost dýchat. Navíc pravidelné mytí tváře pomáhá v boji proti akné, méně se mastí a časem vypadá zdravěji.

Hydratace pleti

O tom, že je dobré pleť pravidelně hydratovat není příliš zdlouhavě rozepisovat. Hydratační krémy dopřejí vaši pleti cenné minerály a vitamíny, které jednak bojují proti stárnutí, akné, slunci, ale pleť je především pružnější, vláčnější, jemná na dotyk.

Péče o rty

Mezi nejlepší kosmetické přípravky pro pleť, ale i rty je bez pochybu kokosový olej. Je to přírodní prostředek s důležitými vitamíny, minerály, které blahodárně působí nejen na kůži. Kupované balzámy obsahují i další chemické látky, které nemusí být zdravé pro vaše rty. Můžou je vysušit, poškodit. Tak proč jim nedát svěží, zdravý lesk pomocí kokosového oleje?

Zdravá strava

Potraviny, které jíte pravidelně, hrají důležitou roli ve zdravé pleti. Bez vitamínů, minerálů se neobejdete. Začleňte do svého jídelníčku více zeleniny, ovoce, různá semínka a hlavně se vyvarujte nikotinu, kofeinu. Jíst zdravě je jeden z nejdůležitějších rad jak vypadat krásně i bez make-upu.

 

Fotografie publikována se svolením od Posterize Photography FreeDigitalPhotos.net

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.