krásná po ránuKaždá žena ví, kolik je práce po ránu. Samý shon nejen kolem sebe, ale i ostatních členů rodiny. A váš obličej je ten poslední, na co máte nejméně času.  Určitě jste se někdy ráno probudila celá rozlámaná a navíc s pomačkaným obličejem.  Některé z nás to určitě neřeší, protože si řeknou, že to časem zmizí, ale za jak dlouho, to je věc druhá. Záleží to na tom, jak pružnou máte kůži. Je-li méně pružná, bude to chtít více času na regeneraci. A věděli jste, že se dá tento problém předejít? Spěte s obličejem nahoru a než budete usínat, tvář si natřete nějakým regeneračním, nočním krémem. Tyto krémy dodají vaši tváří jednak pružnost, ale také i spousty vitamínu, minerálů.

Důkladně se odličte

Protože jste máma, nebo žena pracující na 100 % úvazek, někdy se stává, že se zapomenete odlíčit. I když by to mělo být samozřejmostí, prostě se to stává. Ani nemusíte mít na sobě make-up, přesto se na vaši tváři usazují malinké nečistoty prachu, špíny. Zvláště se rády zaryjí do kožních pórů a vy máme malinkaté, tmavé flíčky na tváři.  Jak tedy proti tomu bojovat? Postačí k tomu micelární vody, které rády vážou na sebe tyto nečistoty a dodají kůži pružnost, volnost. Odličování  micelární vodou můžete provádět častěji i během dne. Je dermatologicky testována a neměla by mít alergické reakce.

Krátká sprcha

Máte-li alespoň 5 minut času, co si tak dopřát vlažnou sprchu než se pustíte do ranních prací?  Krátká, vlažná sprcha tělo probudí, z póru se smyjí nečistoty a vy se budete cítit svěže. Používejte krásné voňavé sprchové gely, které vaši kůži dodají pružnost, ale i vůni, která vydrží celý den.

Něco malého do bříška

Rozhodně nikdy byste neměly chodit po ránu hladoví. Vaše tělo potřebuje energii, která navodí nejen dobrou náladu, ale může vám usnadnit vaši práci, schopnosti. Rozhodně se vyhněte příliš tučným jídlům. Nezdravé tuky se usazují ve vašem těle a vy se cítíte spíše jako velký balón a negativně působí na váš celkový zdravotní stav.

 

Fotografie publikována se svolením od Marin Photography FreeDigitalPhotos.net